رویدادهای اخیر

بفهم! این حنجره یک آدمیزاد است

رسانه نوا - اتهام حقیقی نبودن صدای محسن چاوشی مربوط به امروز و دیروز نیست و این شاید قدیمی ترین سوظنی باشد که همواره و در طول دوران خوانندگی اش متوجه او بوده. محسن چاوشی در اولین مصاحبه مطبوعاتی اش در سال 86 به صراحت بیان می کند که از هیچ افکتی در صدایش استفاده نمی کند و تنها کمی «دیلی» به صدایش می دهد.

دوشنبه, 24 آبان 1395 14:00

کویر، رویای دریا ندارد؟!

Written by

کویر، رویای دریا ندارد؟!

رسانه نوا - محسن یگانه با انتشار قطعه «کویر» برگ جدیدی در کارنامه کاری خود ورق زد. قطعه‌ای ترانه محور که سُرایش آن به گفته یگانه حدود یک سال زمان برده‌است. در ترانه و موسیقی کویر سنت شکنی دیده می‌شود، دیگر خبری از ترجیع بندهای کوتاه و ریتمیک یگانه نیست.

دوشنبه, 10 آبان 1395 14:29

حاشیه سازان یک دهه اخیر!

Written by

حاشیه سازان یک دهه اخیر!

رسانه نوا - با گسترش روز افزون فضای ارتباطی، هنرمندان نیز در مقابل شهرت و حواشی اطرافشان دیگر مقاومتی از خود نشان ندادند. رسانه‌ها بیش از پیش قدرت خط دهی به افکار را دست گرفتند تا جایی که زندگی خصوصی مشاهیر (Celebrities) نیز ارزش خبری پیدا کرد.

شنبه, 24 مهر 1395 15:16

زمانه در تغییر است

Written by

زمانه در تغییر است

رسانه نوا - برای علاقمندان موسیقی راک نام «باب دیلن» آن‌قدر آشناست که «ویلیام شکسپیر» برای علاقمندان ادبیات. البته برای دنبال کنندگان جنبش‌های مدنی آمریکا اسم باب دیلن به‌عنوان یک موزیسین با ترانه‌هایی درباره جنبش‌های اجتماعی هرگز فراموش‌شدنی نیست.

یادداشت کیهان کلهر برای آلبوم «راح ِ روح»

رسانه نوا - کیهان کلهر آهنگساز و نوازنده سرشناس کمانچه در ارتباط با آلبوم «راح روح» اثری از هادی آذرپیرا و علی بهرامی فرد یادداشتی منتشر کرد.

آمارهای انگیزه بخش یا مسخ کننده مخاطبان کنسرت‌ها

رسانه نوا - در دنیایی که گردش چرخ اقتصاد برای رسیدن به اهدافی چون توسعه اصل و اساس است، تجارت در همه عرصه ها عامل مهمی برای رونق و شکوفایی دانسته می شود، و از این روجامعه ناگزیر از حضور تجارت در همه مسایل است و حتی نقش آفرین عمده در انگیزه دهی به پویا سازی آن عرصه را در ید کنترل خویش می گیرد و فی النفسه منفی دانسته نمی‌شود.

صفحه1 از3

Please publish modules in offcanvas position.