دسته بندی موضوعی

رویدادهای اخیر

الیاس یالچینتاش: با اجازه دولت ایران برای کنسرت برنامه ریزی می‌کنیم

پیام ویدئویی خواننده ترک برای ایرانیان؛

الیاس یالچینتاش: با اجازه دولت ایران برای کنسرت برنامه ریزی می‌کنیم

رسانه نوا – الیاس یالچینتاش خواننده محبوب ترکیه‌ای در پیامی ویدئویی از برگزاری کنسرت در تهران سخن گفت.

یالچینتاش که بسیاری از ایرانیان او را با قطعه «Icimdeki Duman» می‌شناسند، از برگزاری کنسرت در اردیبهشت ماه سال آتی در ایران خبر داد. الیاس پس از اجرا در شهرهای کشور ترکیه، به آلمان و هلند می‌رود و ماه می میلادی (اردیبهشت ماه) برای برگزاری کنسرتی در تهران و چند شهر دیگر وارد ایران می‌شود.

کیان محمدی‌ها تهیه کننده کنسرت‌‌های ایران الیاس یالچینتاش در گفتگو با رسانه «نوا» گفت: ما پیش از سال نو و در ماه‌های باقی مانده مراحل اداری کسب مجوز از نهادهای ذی صلاح را طی می‌کنیم تا به امید خدا در اوایل سال 96 بتوانیم الیاس را برای برگزاری کنسرت به ایران بیاوریم.

وی همچنین ادامه داد: با توجه به محتوای قطعات الیاس و اینکه عاشقانه‌های او همیشه ممیزی‌های اخلاقی را رعایت کرده، تصمیم گرفتیم او را برای کنسرت به ایران بیاوریم. همچنین موفقیت چندین قطعه او در ایران این نکته را تایید می‌کند که پیوندی حسی و ناگسستنی بین مردم در همه کشورها وجود دارد.

محمدی‌های در پایان تشریح کرد: در صورت فراهم شدن شرایط الیاس در چند شهر دیگر ایران نیز به اجرای برنامه می‌پردازد که لازمه این اتفاق علاوه بر صدور مجوز، فراهم شدن شرایط کیفی مناسب برای برگزاری کنسرت است.

ترجمه پیام ویدئویی الیاس یالچینتاش: من الياس يالچينتاش به همه ايراني ها سلام مي‌كنم، در ماه مي با اجازه دولت ايران برای کنسرت برنامه ریزی می‌کنیم، برای اين كنسرت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ايران تشكر می‌كنيم.

در ادامه ویدئوی صحبت‌‌های الیاس یالچینتاش را  برای نخستین بار از رسانه «نوا» تماشا کنید:

چهارشنبه, 27 بهمن 1395 16:47

بنر زیر مطالب

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظرشما به مدیریت انتقال یافت

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

Please publish modules in offcanvas position.