دسته بندی موضوعی

رویدادهای اخیر

نخستین آلبوم حامد همایون منتشر شد

از صبح امروز با عنوان «دوباره عشق»

نخستین آلبوم حامد همایون منتشر شد

رسانه نوا - نخستین آلبوم رسمی «حامد همایون» از صبح امروز و تحت امتیاز موسسه «ترانه شرقی» در سراسر کشور منتشر شد.

آلبوم «دوباره عشق» نخستین آلبوم رسمی «حامد همایون» که پیش از این قرار بود در تاریخ 22 دی ماه روانه بازار موسیقی کشور شود، از صبح امروز و با یک روز تاخیر در سراسر کشور منتشر شد تا پدیده جدید موسیقی پاپ کشور، نخستین آلبوم رسمی خود را به صورت گسترده در اختیار دوستدارانش قرار بدهد. 

این آلبوم در هجده قطعه به نام‌های: دیوونگی، قسمت، چه عشقی ،نگاهم کن، دوباره عشق، می روم، بارون که زد، چنین کنم چنان کنم، مجنون، دنیای من، خدا همین حوالی، شیدایی، به چشمات قسم، چتر خیس، مردم شهر، آه نکش، جادوی نگاه و هیهات روانه بازار موسیقی کشور شده است که به گفته محسن رجب پور (مدیرعامل شرکت ترانه شرقی و تهیه کننده آلبوم دوباره عشق)، دوازده قطعه از این آثار پیش از این منتشر و شش قطعه جدید نیز در این آلبوم گنجانده شده است. 

هنرمندانی همچون سامان امامی، مسعود جهانی و سپهر شاکری در بخش موسیقی این آلبوم حضور داشته‌اند و سهیل حسینی، محمدرضا نظری، ندا حاتمی، آرزو مرجانی و مریم زاهدی نیز ترانه‌سراهای نخستین آلبوم رسمی حامد همایون هستند. میکس و مسترینگ این آلبوم را نیز محمد فلاحی بر عهده داشته است.

محسن رجب پور پیش از این درباره این اثر انتشار نخستین آلبوم رسمی حامد همایون گفته بود: در دوره کنونی فضای موسیقی در کشور به گونه‌ای شده که بسیاری از هنرمندان حوزه موسیقی از یاس و غم و عشق های واسوخت می‌خوانند. ماموریت حامد همایون در این آلبوم تزریق فضایی مثبت و سرشار از انرژی خوب در جامعه است که شرکت ترانه شرقی سعی دارد در آینده ای نزدیک بیشتر و بیشتر در این فضا فعالیت و فرهنگ سازی کند.

گفتنی‌ست نخستین آلبوم رسمی حامد همایون تحت امتیاز موسسه «ترانه شرقی» در ایران روانه بازار موسیقی کشور شده است و موسسه فرهنگی «GEMMY MUSIC RECORDS» نیز امتیاز انتشار جهانی این اثر را برعهده دارد. پخش و توزیع این آلبوم را نیز «هنر اول» به عهده دارد. 

پنج شنبه, 23 دی 1395 12:47

بنر زیر مطالب

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظرشما به مدیریت انتقال یافت
  • هیچ نظری یافت نشد

Please publish modules in offcanvas position.