دسته بندی موضوعی

رویدادهای اخیر

دومین آلبوم رسمی م.مهدی کریمی منتشر شد

با عنوان «کارسینوما» به زبان انگلیسی

دومین آلبوم رسمی م.مهدی کریمی منتشر شد

رسانه نوا - آلبوم موسیقی «کارسینوما» به خوانندگی و آهنگسازی م.مهدی کریمی در بازار موسیقی کشور منتشر شد.

آهنگسازی و ترانه‌سرایی این آلبوم که به زبان انگلیسی منتشر شده است را م.مهدی کریمی برعهده داشته و علی امیری، محمدعلی کریمی، محسن امیری و امید حجت به عنوان نوازنده وی را همراهی کرده‌اند.

محمد مهدی کریمی (م.مهدی کریمی)، ترانه‌سرا، آهنگساز، خواننده، نوازنده و تهیه‌کننده مستقل آثارش، متولد 22 آذر 1346 خورشیدی در تهران است، اما از زمستان 1364 کمتر در تهران زندگی کرده زیرا حرفه دریانوردی را برگزید و در همان سال به عنوان دانشجو عازم کشور هند شد و سپس با ادامه تحصیلات در دانشگاه بین المللی چابهار در سال 1369 فارغ التحصیل و از 1370 با استخدام کشتیرانی درآمد.

وی موسیقی را به طور جدی از آذر 1384 پی گرفت و سرانجام در 1386 موفق به ساخت آلبومی بنام "شکوفایی / Bloom" به زبان و سبک انگلیسی شد و در مهر 1388 آن‌را منتشر کرد که ادعا می‌شد نخستین آلبوم انگلیسی زبان مجاز در ایران است. دومین اثر موزیکال وی باز هم به زبان انگلیسی به نام "کارسینوما / Carcinoma" رونمایی و منتشر شده است. سومین آلبوم موسیقی این هنرمند نیز آماده و احتمالا" در تابستان 1396 ارائه خواهد شد. در حال حاضر وی در حال ساخت اولین آلبوم موسیقی خود به زبان فارسی بنام «بارانم ده» است. او همچنین نویسنده کتاب "به همین سادگی / That Simple" به دو زبان فارسی و انگلیسی نیز است.

پنج شنبه, 23 دی 1395 13:12

بنر زیر مطالب

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظرشما به مدیریت انتقال یافت
  • هیچ نظری یافت نشد

Please publish modules in offcanvas position.