دسته بندی موضوعی

رویدادهای اخیر

محسن چاوشی تصاویر جدیدی از اجرای زنده خود منتشر کرد

در واکنش به تنظیم کننده لس آنجلسی

محسن چاوشی تصاویر جدیدی از اجرای زنده خود منتشر کرد

رسانه نوا - صحبت‌های عجیب شهرام آذر تنظیم کننده لس آنجلسی در مورد صدای ماشینی محسن چاوشی، موجب شد تا این خواننده 2 اجرای زنده در کانال تلگرام خود با عنوان «ما كجاييم در اين بحرِ تفكر تو كجايي ؟» منتشر کند. در ادامه به تماشای این ویدیو بنشینید.

همانطور که شب گذشته در رسانه نوا خواندید، شهرام آذر در یک برنامه سخیف استعدادیابی که آهنگ‌های هنرمندان داخل ایران را بدون اجازه و رعایت قوانین کپی رایت به هرشکلی اجرا می‌کنند، از صدای محسن چاوشی به عنوان یک صدای کامپیوتری و دستکاری شده یاد کرد. از همین روی محسن چاوشی واکنش نشان داده و 2 فیلم از اجرای زنده خود منتشر کرده است. وی همچنین از طرفدارانش خواست تا به شهرام آذر توهین نکنند. 

طی ماه های گذشته، صدای محسن چاوشی بیش از پیش در مرکز توجه منتقدین قرار گرفته است. مدتی پیش نیز چاوشی ویدیویی از اجرای زنده خود منتشر کرده بود. 

جمعه, 29 بهمن 1395 11:58

بنر زیر مطالب

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظرشما به مدیریت انتقال یافت

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

بارگذاری نظرات قدیمی تر
 • مهمان - خودمونیم

  دوست دارم بهت بگم وحشی نباش داداش...
  خیلی از منتقد های تازه کار تو سینما روی بهترین فیلمای جهان نقد مینویسن و این حق هر مخاطبیه که اظهار نظر کنه...
  به شما هم هیچ ربطی نداره انگاری!

  دوست دارم 0 پاسخ
 • مهمان - هادی

  انتقاد با توهین فرق داره دوست من

  دوست دارم 0 پاسخ
 • مهمان - ادی

  این چه طرز اجرا کردنه
  آبروی هرچی خواننده رو برد

  دوست دارم 0 پاسخ
 • مهمان - بیطرف

  اینجا صدای آقای چاووشی خیلی ضعیف تر از صدایی است که توی آهنگ هاش داره؛ البته نزدیک هست اما واقعا تفوتش قابل احساسه که شائبه ساختگی بودن صداش رو تقویت میکنه

  دوست دارم 0 پاسخ
 • مهمان - حسین

  محسن چاوشی خواننده خاص و مردمی

  دوست دارم 0 پاسخ
 • مهمان - مهدی

  شهرام آذر و همه آهنگساز ها و خواننده های حرفه ای با نرم افزار آتو تون آشنا هستند و حرفه ای ها کاملا متوجه می شوند که آیا یک خواننده از آتو تون زیاد استفاده کرده یا در حد خیلی معمول و یا حتی اصلا که البته تعدادشون در داخل و خارج از ایران انگشت شمار هست که استفاده نکرده باشند...
  آقای چاووشی هم از تکنیک تنظیم کننده های خودش در نرم افزار آتو تون استفاده میکنند، گاهی زیاد مثل سنتوری و گاهی هم متوسط
  ....
  بنده ایشون رو از نزدیک دیدم ... واقعا قابلیت این رو دارند که یک خواننده اجرای زنده شوند ، فقط باید به جای تکیه به نرم افزارها به صداشون و البته تمرین زیاد خوانندگی تکیه کنند و البته این رو هم بدونن که هیچ چیزی رو نمیشه در فضای مجازی ثابت کرد.
  اگر اینطور بود دادگاه ها در فضای مجازی برپا میشدند
  ....

  دوست دارم 0 پاسخ
 • مهمان - حمید

  آقای چاوشی انقدر با شعور مردم بازی نکنید. من خودم سالهاست موسیقی کار میکنم و مطمئنم شما به هیچ عنوان صدای اجرای زنده ندارید و قابلیت اجرای کنسرت ندارید همون طوری که خیلی خواننده هایی مث تهی و تتلو و خیلی از این رپ خونها ندارن. فقط یکی دو تا بیت بدون حرکت سر صحنه به معنی اجرای زنده نیست. خواننده با قابلیت مث آقای محمد اصفهانی و خیلی از اساتید که همه بارها و بارها اجرای اونها رو دیدن. اگه راست میگید یه کنسرت واقعی برگزار کنید و ۲ ساعت مثل بقیه هنرمندها اجرای زنده کنید و اونوقت واکنش هوادارانتون رو ببینید. تعصب مخرب ترین اخلاق انسانیه.

  دوست دارم 0 پاسخ
 • مهمان - هادی

  اینو دیگه هر آدمی که یه ذره گوش شنیدن داره میتونه تشخصیص بده صداش پر از دستکاری نرم افزاری هست الببته تا وقتی کسی نخواد با شعور مردم بازی کنه طوری نیست شهرام آذر هم کسی هست که کارش حداقل 30 ساله همینه

  دوست دارم 0 پاسخ
 • مهمان - عمت

  اقا این فیلم رو 2 ساله پیش پخش کرده بود.خبر مضحک و غلط است

  دوست دارم 0 پاسخ
 • مهمان - آموزشگاه رودکی

  من کاری به برنامه های خارجی ندارم اما کل جامعه هنری ایران می دانند صدای این آقا با ادیت کامپیوتری بدست میاد و هیچ وقت ایشون جرات اجرای زنده رو از ترس برملاشدن این قضیه نخواهند داشت ، ضمنا با اینکه این ویدئو هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه اما همین هم قابل ادیت بوده چرا برای پایان دادن به این قضیه اظهر من الشمس ایشون جسارت نمیکنند پیش دو نفر آدم زنده بخوانند که به شایعات پایان داده بشه؟

  دوست دارم 0 پاسخ

Please publish modules in offcanvas position.