دسته بندی موضوعی

رویدادهای اخیر

ثبت نام بیمه تکمیلی خانه موسیقی آغاز شد

با اعلام خانه موسیقی

ثبت نام بیمه تکمیلی خانه موسیقی آغاز شد

رسانه نوا - ثبت نام بیمه تکمیلی سال 95 اعضای خانه موسیقی با همکاری صندوق اعتباری هنر و بیمه ایران آغاز شد و تا 20 مردادماه ادامه دارد.

با اعلام خانه موسیقی، این نهاد با ایجاد ظرفیت‌های تازه در زمینه خدمات رسانی به اعضا خود در سراسر کشـور، امسال نيز با وجود تمامي مشكلات عدیده بیمه تکمیلی ایران را برای اعضا خود فراهم کرد.

هدف از این اقدام خدمات دهی پزشکی در جهت تأمين درصد بالايی از هزينه های درمان به خصوص اعمال جراحی و هزينه های بيمارستانی و همچنین تامين آتيه و حمايت از اعضا درمقابل نتايج ناشي از فوت و یا حوادث است .

در سال گذشته بیش از 2500 نفر از اعضا خانه موسیقی و افراد تحت تكفل ایشان از این طریق تحت پوشش بیمه تکمیل درمان وعمر و حوادث ایران قرار گرفته‌اند .  

گفتنی است اعضایی می توانند از بیمه تکمیلی استفاده کنند که حق عضویت های سالیانه خود را پرداخت کرده باشند و همچنین خود و افراد تحت تکفل ایشان دارای دفترچه بیمه درمانی به عنوان بیمه پایه (تامین اجتماعی -  خدمات درمانی – صداو سیما  و غیره) باشند.

متقاضیان جهت ثبت نام بیمه تکمیلی به سایت صندوق اعتباری هنر مراجعه کرده و پس از ورود به پروفایل خود، به بخش پرداخت بیمه تکمیلی مراجعه نموده و نسبت به پرداخت حق بیمه تکمیلی اقدام نمایند.

پنج شنبه, 31 تیر 1395 13:07

بنر زیر مطالب

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظرشما به مدیریت انتقال یافت
  • هیچ نظری یافت نشد

Please publish modules in offcanvas position.