رویدادهای اخیر

مازیار احمدپور: دستمزد نوازنده برای بعضی خواننده ها قابل هضم نیست

در خصوص میزان و چگونگی پرداخت دستمزد نوازندگان

مازیار احمدپور: دستمزد نوازنده برای بعضی خواننده ها قابل هضم نیست

رسانه نوا - عموما تصفیه حساب ها بعد از اجرا صورت می گیرد که گاهی به موقع است و گاهی نیست. مقدار دستمزد به تجربه و وظیفه نوازنده هم مربوط می شود. مثلا نوازنده درامز که حمل و نقل سازش کار راحتی نیست دستمزد بیشتری دارد.

افرادی هستند که کیفتیت کاری بهتری دارند اما تازه وارد مارکت شده اند و مسائل مربوط به خودشان را دارند. اما بعضی اوقات تفاوت قیمت های عجیبی دیده می شود. نکته جالب این جا است که بعضی خواننده ها از نوازنده هایی استفاده می کنند که دستمزد کمی می گیرند و دلیلشان این است که دستمزد خود خواننده کم است. که چندان هم منطقی نیست و باعث می شود کیفیت اجرا و کار خواننده پایین بیاید.

نوازنده ای که سابقه زیادی روی استیج دارد با نوازنده های تازه به مارکت اضافه شده در موزیکی که روی صحنه به گوش مخاطب می رسانند فرق دارند. دستمزد نوازنده برای بعضی خواننده ها قابل هضم نیست. می گویند هزینه ها بالا رفته و مگر ما چقدر پول دریافت می کنیم! خواننده هایی هستند که دستمزد خوبی دارند و از قدیمی ها به شمار می روند اما از نوازنده های معمولی استفاده می کنند و تجربه زیادی ندارند و دلیل آن را نمی توان با اطمینان بیان کرد و من خودم دلیل آن را پیدا نکرده ام. 

یکشنبه, 12 دی 1395 12:28

بنر زیر مطالب

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظرشما به مدیریت انتقال یافت
  • هیچ نظری یافت نشد

Please publish modules in offcanvas position.