رویدادهای اخیر

رضا تاجبخش: خواننده وقتی بداند گروه خوبی روی صحنه دارد پشتش گرم است

در خصوص میزان و چگونگی پرداخت دستمزد نوازندگان

رضا تاجبخش: خواننده وقتی بداند گروه خوبی روی صحنه دارد پشتش گرم است

رسانه نوا - شرایطی که برای نوازنده های ما وجود دارد، مختص ایران نیست و در همه جای دنیا به همین شکل است و ما که این شغل را انتخاب کرده ایم باید شرایط آن را هم بپذیریم.

از نظر سطح، نوازنده های مختلفی وجود دارند که در مقایسه با سطح جهانی، جایگاه بالایی ندارند اما نوازنده هایی هم داریم که استثنا باشند. تعداد این نوازنده های قدرتمند کم است و دستمزدشان آنطور که باید باشد نیست. در گذشته به این فکر بودیم که مجمعی برای نوازنده ها تشکیل بدهیم که نشد. می خواستیم در این سندیکا دستمزد مشخصی را تعیین کنیم و خارج از رفاقت به شکل حرفه ای کار کنیم. خیلی از خواننده ها برایشان فرقی نمی کند چه نوازنده ای پشت سرشان روی صحنه باشد و من خودم خواننده هایی کار می کنم که دوست دارند نوازنده های خوب داشته باشند. من شخصا شاهد فروپاشی گروه هایی بوده ام که پس از آن خواننده هم پس از آن کنار رفت.

من همیشه با گروه هایی بوده ام که تا امروز هم با هم هستیم و اگر کسی جدا شده دلیلی مثل مهاجرت داشته است. خواننده وقتی بداند گروه خوبی روی صحنه دارد پشتش گرم است. به نظر من باید مجمعی برای هزینه ها و مبلغ پرداختی نوازنده ها تشکیل شود.

یکشنبه, 12 دی 1395 11:01

بنر زیر مطالب

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظرشما به مدیریت انتقال یافت
  • هیچ نظری یافت نشد

Please publish modules in offcanvas position.