رویدادهای اخیر

بررسی آلبوم Holding Onto Strings Better Left to Fray از Seether

رسانه نوا - در این برهه از شغل حرفه‌ای گروه راک سیثر (Seether) ارزیابی این گروه جالب به نظر می‌رسد. این گروه آنقدر مورد تایید قرار گرفته که یکی از گروه های قابل احترام راک باشد که آهنگ‌های آن‌ها از رادیو پخش شود و بتواند آهنگ‌های پرفروش گذشته مانند "Fine Again" ، "Fake It" ، "Rise Above This" و "Careless Whisper" را تولید کند.

بررسی آلبوم تاریکی از هادی پاکزاد

رسانه نوا - نوشتن در مورد هنرمندی همچون هادی پاکزاد که ترانه‌هایش درگیر مضامین سطحی نیست کمی سخت است. با وجود اینکه در انعکاس افکار خود در ترانه‌ها بسیار موفق بود، «تاریکی» نقطه کوری در آثار او به شمار می‌رود.

پنج شنبه, 20 خرداد 1395 13:07

بررسی آلبوم I'm Up از Young Thug

Written by

بررسی آلبوم I'm Up از Young Thug

رسانه نوا - استراتژی Young Thug در خصوص ارائه آلبوم هایی در زمینه های مختلف یک تغییر خوب و نشاط انگیز از رویکرد حساب گرانه و زجرآور نسل فعلی موسیقی هیپ هاپ و اسطوره سازان خودی و افرادی که این اعتقاد که باید مجسمه آن‌ها نیز در میان بنای یادبود Mt. Rushmore آمریکا قرار داشته باشد ایجاد کرده است.

چهارشنبه, 19 خرداد 1395 00:00

بررسی آلبوم Ghost Stories از گروه Cold Play

Written by

بررسی آلبوم Ghost Stories از گروه Cold Play

رسانه نوا - از زمانیکه «کریس مارتین» را 14 سال پیش ملاقات کردیم او همچنان یک معلم راستگوی احساساتی بوده  که هر از چند گاهی ما را به شنیدن صدای ناقوس ها دعوت می کند و از ما می خواهد تا به ستاره ها خیره شویم، در تاریکی بدرخشیم و به آوای قلبمان گوش دهیم.

سه شنبه, 18 خرداد 1395 23:48

بررسی آلبوم Harakiri از Serj Tankian

Written by

بررسی آلبوم Harakiri از Serj Tankian

رسانه نوا - سرج تانکیان (Serj Tankian) خواننده گروه System of a Down همواره در تولید آثار موسیقی در سبک‌های مختلف پیشرو بوده است.

سه شنبه, 18 خرداد 1395 23:33

بررسی آلبوم Lightning Bolt از Pearl Jam

Written by

بررسی آلبوم Lightning Bolt از Pearl Jam

رسانه نوا - برای گروه راک آمریکایی Pearl Jam که اولین آلبوم خود را "Ten" نام گذاری کرد کمی سخت است که بعد از 10 آلبوم، بار دیگر احساس خوب آلبوم اول خود را برای شنوندگان تداعی سازد. 

Please publish modules in offcanvas position.