رویدادهای اخیر

بررسی آلبوم Holding Onto Strings Better Left to Fray از Seether

رسانه نوا - در این برهه از شغل حرفه‌ای گروه راک سیثر (Seether) ارزیابی این گروه جالب به نظر می‌رسد. این گروه آنقدر مورد تایید قرار گرفته که یکی از گروه های قابل احترام راک باشد که آهنگ‌های آن‌ها از رادیو پخش شود و بتواند آهنگ‌های پرفروش گذشته مانند "Fine Again" ، "Fake It" ، "Rise Above This" و "Careless Whisper" را تولید کند.

پنج شنبه, 20 خرداد 1395 13:07

بررسی آلبوم I'm Up از Young Thug

Written by

بررسی آلبوم I'm Up از Young Thug

رسانه نوا - استراتژی Young Thug در خصوص ارائه آلبوم هایی در زمینه های مختلف یک تغییر خوب و نشاط انگیز از رویکرد حساب گرانه و زجرآور نسل فعلی موسیقی هیپ هاپ و اسطوره سازان خودی و افرادی که این اعتقاد که باید مجسمه آن‌ها نیز در میان بنای یادبود Mt. Rushmore آمریکا قرار داشته باشد ایجاد کرده است.

چهارشنبه, 19 خرداد 1395 00:00

بررسی آلبوم Ghost Stories از گروه Cold Play

Written by

بررسی آلبوم Ghost Stories از گروه Cold Play

رسانه نوا - از زمانیکه «کریس مارتین» را 14 سال پیش ملاقات کردیم او همچنان یک معلم راستگوی احساساتی بوده  که هر از چند گاهی ما را به شنیدن صدای ناقوس ها دعوت می کند و از ما می خواهد تا به ستاره ها خیره شویم، در تاریکی بدرخشیم و به آوای قلبمان گوش دهیم.

سه شنبه, 18 خرداد 1395 23:48

بررسی آلبوم Harakiri از Serj Tankian

Written by

بررسی آلبوم Harakiri از Serj Tankian

رسانه نوا - سرج تانکیان (Serj Tankian) خواننده گروه System of a Down همواره در تولید آثار موسیقی در سبک‌های مختلف پیشرو بوده است.

Please publish modules in offcanvas position.