کنسرت‌تئاتر کامران رسول‌زاده در تالار وحدت برگزار می‌شود

در کنار ساخت آلبوم جدید

کنسرت‌تئاتر کامران رسول‌زاده در تالار وحدت برگزار می‌شود

رسانه نوا – «کامران رسول‌زاده» خواننده، ترانه‌سرا و شاعر مطرح از فعالیت‌های تازه‌ی خود در حوزه‌ی موسیقی خبر داد.

رسول‌زاده در گفتگو با نوا در شرح فعالیت‌های اخیر خود گفت: تعدادی تک‌آهنگ در دست آماده‌سازی دارم که پس از ماه رمضان در بازه‌های زمانی مشخصی ارائه خواهم کرد، همچنین به طور موازی کار بر روی آلبومم را هم پیش می‌برم و فکر می‌کنم تا اواخر پاییز با همکاری شرکت اکسیر نوین منتشر خواهد شد.

وی درخصوص همکاری با چهره‌های تازه در آلبوم نیز افزود: از آنجایی که تهیه‌ی آلبوم را با کارهای خودم شروع کرده‌ام، عمدتا ترانه‌ها برای خودم است، اما از آثار دوستان دیگری هم استفاده خواهم کرد؛ همینطور در زمینه‌ی ملودی و تنظیم نیز تنوع بیشتری در این آلبوم ایجاد کرده‌ام.

کامران رسول‌زاده که گفته می‌شد اجرای کنسرت ویژه‌ای را برای تابستان برنامه‌ریزی کرده است، در خصوص این موضوع نیز گفت: قرار بود تابستان این اتفاق بیافتد و همه‌ی مجوزهای آن نیز گرفته شده است؛ هدف ما اجرایی در تالار وحدت است که یک کنسرت ویژه و در واقع یک کنسرت-تئاتر نوشته‌ی خودم است. یک مقدار به علت محدودیت زمان‌بندی تالار وحدت، زمان آن جابجا شده اما اجرای آن قطعی است. وی درخصوص گروه هنرمندان این برنامه نیز از حضور چهره‌های مطرح خبر داد و اطلاعات دقیق‌تر را به برگزاری نشست خبری در این خصوص موکول کرد.

رسول‌زاده همچنین درخصوص همکاری با «مورات ککیلی» خواننده‌ی ترکیه‌ای نیز گفت: ما دوبار سعی در اجرای کنسرت با حضور وی در ایران داشته‌ایم که متاسفانه موفق نشدیم، اما اگر قرار به برگزاری کنسرت باشد ترجیح می‌دهم همان پروژه‌ای که در استانبول با وی به شکل دوئت برگزار کردیم، در ایران هم اتفاق بیافتد.

کامران رسول‌زاده در انتها نیز از برنامه‌ریزی برای تور کنسرت‌های شهرستان خود و شروع آن از شهر تبریز گفت. وی همچنین درخصوص فعالیت در حوزه‌ی نشر نیز، از تهیه و ویرایش یک کتاب شعر آزاد شامل اشعار کوتاه و یک مجموعه ترانه‌ی تازه خب داد.

بدون دیدگاه