نواگرام

محسن شریفیان به تماشای کنسرت بهنام بانی در بوشهر نشست

بهنام بانی بیستم الی بیست و دوم اسفند ماه ۱۳۹۶ طی ۶ سانس در سالن شهید آوینی بوشهر روی صحنه رفت. محسن شریفیان نوازنده برجسته نی انبان و سرپرست گروه لیان از جمله مهمانان ویژه این کنسرت بود. این نوازنده بوشهری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امشب در لابلاى کوچه میون بُر زدم و به

ادامه

سرانجام «شانزلیزه» منتشر شد

روز گذشته آلبوم شانزلیزه با صدای فرزاد فرزین منتشر شد. این خواننده در پست اینستاگرامی خود نوشت: سرانجام “شانزلیزه” منتشر شد، امیدوارم از شنیدنش لذت ببرید و سال ها بعد براتون یادآور خاطرات زیبایی باشه. با فشار و استرس زیادی تلاش کردیم بهترین کیفیت رو تقدیمتون کنیم، امیدوارم برای هر سلیقه ای کاری تو این

ادامه

محسن افشانی و سامی بیگی در بندرانزلی!

محسن افشانی بازیگر پر حاشیه این روزها در شبکه های اجتماعی با انتشار این ویدیو در صفحه اینستاگرامش مدعی شد به همراه سامی بیگی به بندر انزلی سفر کرده است. وی در پست اینستاگرامی خود نوشت: #سامى_بیگى هنرمند مهاجرت کرده دلتنگت میشم رفیق خوش گذشت کنارت بسلامت برى و برگردى منتظرتیم!

ادامه

اولین کنسرت مسیح و آرش

مسیح و آرش عدل پرور برای نخستین بار روی صحنه خواهند رفت. این کنسرت ۱۷ الی ۱۹ اسفند ماه ۱۳۹۶ در تالار وزارت کشور برگزار خواهد شد. تیزر این کنسرت را در نواگرام آرش عدل پرور ببینید:

ادامه

زادروز هوشنگ کامکار

هفتم اسفند زادروز هوشنگ کامکار نخستین فرزند حسن کامکار و زمانه بهرامیان، وی در چنین روزی در سال ١٣٢۶ در سنندج به دنیا آمد.

ادامه

پیانو نوازی سامان احتشامی در برنامه دورهمی

سامان احتشامی نوازنده مطرح پیانو مهمان برنامه دورهمی شد و به نواختن پیانو در این برنامه پرداخت. مهران مدیری در همان ابتدایِ ورود احتشامی به صحنه‌ی «دورهمی»، از او خواست که پیانو بنوازد. احتشامی هم پشتِ پیانوی سفیدی که گوشه‌ی صحنه قرار داشت نشست و قطعه‌ی «نسیم» براساس یک ملودیِ ارمنی را نواخت.

ادامه