نواگرام

پاسخ حمید هیراد به حواشی فیلم منتشر شده از کنسرتش

حمید هیراد با انتشار این ویدیو در صحه اینستاگرامش به حواشی ایجاد شده در خصوص فیلم پخش شده از کنسرتش پاسخ داد. هیراد به مخاطبان خود گفت: و باز هم نزدیک کنسرت تهران شدیم…! حواشی و شروع تخریب های سازماندهی شده این بار با جابجایی صدای کنسرت  این هم فیلمی که از کنار استیج گرفته

ادامه

گروه پازل و ماکان در کانادا روی صحنه می‌روند

تور کنسرت مشترک ماکان بند و پازل بند ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۸ مصادف با ۷ مهر ماه ۱۳۹۷ در تورنتو کانادا برگزار می‌شود. استقبال ایرانیان از این کنسرت خوب گزارش شده و تا کنون بیش از ۷۰ درصد بلیت های این برنامه به فروش رسیده است.

ادامه

دومین اجرای حمید هیراد در تهران

حمید هیراد برای دومین بار در تهران روی صحنه خواهد رفت. اولین کنسرت حمید هیراد ۲۸ فروردین ماه ۱۳۹۷ در تهران برگزار شد و پس از آن این خواننده به اجرای تور شهرستان خود پرداخت. هیراد ۹ مرداد ماه دومین اجرای خود در تهران را تجربه خواهد کرد. این کنسرت در سالن میلاد نمایشگاه بین

ادامه

وظیفه شناسی آتش نشانان کروات در حین پخش مسابقه فوتبال

پژمان راهبر: این ویدئوی عجیب و غریب را از یوتارنی لیست برداشته ام . آتش نشان هایی که درست در لحظه پنالتی آخر کرواسی مقابل روسیه و صعود به نیمه نهایی،با شنیدن زنگ خطر در سریع ترین زمان ممکن فوتبال را رها وبی توجه به ضربه راکیتیچ و شکست روسیه پایگاه را ترک می کنند.

ادامه

چه زخم نا تمومی …

محسن چاوشی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به سانحه تصادف مرگبار اتوبوس در سنندج واکنش نشان داد. این تصادف ۱۸ نفر کشته و مصدوم بر جای گذاشت.

ادامه