اجرای زنده عکس قدیمی با صدای شهاب مظفری

شهاب مظفری کلیپ اجرای زنده قطعه عکس قدیمی را برای هواداران خود به اشتراک گذاشت. عکس قدیمی که از محبوب ترین قطعات شهاب مظفری است، با ترانه و ملودی علی یاسینی و با تنظیم مسعود جهانی اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ منتشر شد.
ادامه

اجرای قطعه محبوب بهنام بانی در شبکه شما

برای اولین بار قطعه «عاشقم کرده» با صدای بهنام بانی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد. کلیپ اجرای بهنام بانی در برنامه من و شما که جمعه گذشته به طور زنده از شبکه شما پخش شد را در نواگرام این خواننده ببینید.
ادامه

اجرای زنده غوغای ستارگان به همراه ارکستر ملی

ویدیویی از اجرای زنده قطعه «غوغای ستارگان» با صدای محمد اصفهانی در کنسرت ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان که سی و یکم فروردین ماه ۱۳۹۶ در تالار وحدت تهران برگزار شد را در نواگرام محمد اصفهانی ببینید:
ادامه

اجرای «مدارا» در کانون ادبی زمستان

سه شنبه یازدهم آبان ماه جلسه دیگری از سری جلسات «کانون ادبی زمستان» در شرایطی برگزار شد که کامران رسول زاده و علیرضا آذر کارشناسان ترانه و شهرام شکوهی به عنوان کارشنان موسیقی در این جلسه حضور داشتند. در بخشی از این مراسم شهرام شکوهی به اجرای زنده قطعه مدارا پرداخت که در ادامه می
ادامه

کنسرت همایون شجریان در هلند

کنسرت آیینه ها ​جمعه هفتم آبان ماه ۱۳۹۵ مصادف با ۲۸ اکتبر ۲۰۱۶ در روتردام هلند برگزار شد. ویدئویی از لحظات اجرای آواز نسیم سحر از حافظ را در نواگرام همایون شجریان بیننده باشید. ‎هر که آمد به جهان نقش خرابی دارد‎ در خرابات بگویید که هشیار کجاست
ادامه