محسن چاوشی: تا چیزی را از زبان خودم نشنیده اید باور نکنید

محسن چاوشی از رفتار غیر حرفه ای تهیه کننده سریال هاتف به شدت انتقاد کرد و در صفحه اینستاگرام خود نوشت: همین که اجازه بدهید این سالی دو سالی یک آلبوم ما بی عقده ی خودکارهای قرمز منتشر شود و برسد به دست اهلش، از شما سپاسگزارم وگرنه مرا چه به سریال و تلویزیون و…نگذارید
ادامه

محمد اصفهانی خواننده تیتراژ سریال «نفس» شد

محمد اصفهانی خواننده تیتراژ «نفس» سریال ماه رمضانی شبکه سه سیما به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان شد. به نقل از روابط عمومی «نفس»، محمد اصفهانی پیش از این نیز با سامان و فرید سعادتمند آهنگساز همکاری کرده و ترانه ای از عبدالجبار کاکایی را در سال هشتاد و نه برای تیتراژ سریال «ارمغان تاریکی»
ادامه

وحید تاج خواننده تیتراژ سریال «ماه و پلنگ» از شبکه ۳ سیما

​خیال خام «پلنگ» من به سوی «ماه» جهیدن بود و ماه را ز بلندایش به روی خاک کشیدن بود. در حالی که حدود ده قسمت از سریال ماه و پلنگ باقی مانده است، تیتراژ پایانی این سریال از شنبه ۲۰ آذر ماه با صدای وحید تاج و آهنگسازی حسین فاضل پخش خواهد شد.
ادامه

تیتراژ جدید برنامه نود با تنظیم سیروان خسروی

​تیتراژ جدید برنامه نود با تنظیم سیروان خسروی و نوازندگی گیتار الکتریک توسط علیرضا ثنایی را در این پست بیننده باشید. علیرضا ثنایی در رابطه با این همکاری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: همیشه این برنامه رو دوس داشتم و خیلی خوشحالم که توی بخشی از تولیدش نقش داشتم، شنیدنش بهم حس خیلی خوبی میده.
ادامه