الیاس یالچینتاش: با اجازه دولت ایران برای کنسرت برنامه ریزی می‌کنیم

پیام ویدئویی خواننده ترک برای ایرانیان؛

الیاس یالچینتاش: با اجازه دولت ایران برای کنسرت برنامه ریزی می‌کنیم

رسانه نواالیاس یالچینتاش خواننده محبوب ترکیه‌ای در پیامی ویدئویی از برگزاری کنسرت در تهران سخن گفت.

یالچینتاش که بسیاری از ایرانیان او را با قطعه «Icimdeki Duman» می‌شناسند، از برگزاری کنسرت در اردیبهشت ماه سال آتی در ایران خبر داد. الیاس پس از اجرا در شهرهای کشور ترکیه، به آلمان و هلند می‌رود و ماه می میلادی (اردیبهشت ماه) برای برگزاری کنسرتی در تهران و چند شهر دیگر وارد ایران می‌شود.

کیان محمدی‌ها تهیه کننده کنسرت‌‌های ایران الیاس یالچینتاش در گفتگو با رسانه «نوا» گفت: ما پیش از سال نو و در ماه‌های باقی مانده مراحل اداری کسب مجوز از نهادهای ذی صلاح را طی می‌کنیم تا به امید خدا در اوایل سال ۹۶ بتوانیم الیاس را برای برگزاری کنسرت به ایران بیاوریم.

وی همچنین ادامه داد: با توجه به محتوای قطعات الیاس و اینکه عاشقانه‌های او همیشه ممیزی‌های اخلاقی را رعایت کرده، تصمیم گرفتیم او را برای کنسرت به ایران بیاوریم. همچنین موفقیت چندین قطعه او در ایران این نکته را تایید می‌کند که پیوندی حسی و ناگسستنی بین مردم در همه کشورها وجود دارد.

محمدی‌های در پایان تشریح کرد: در صورت فراهم شدن شرایط الیاس در چند شهر دیگر ایران نیز به اجرای برنامه می‌پردازد که لازمه این اتفاق علاوه بر صدور مجوز، فراهم شدن شرایط کیفی مناسب برای برگزاری کنسرت است.

ترجمه پیام ویدئویی الیاس یالچینتاش: من الیاس یالچینتاش به همه ایرانی ها سلام می‌کنم، در ماه می با اجازه دولت ایران برای کنسرت برنامه ریزی می‌کنیم، برای این کنسرت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران تشکر می‌کنیم.

در ادامه ویدئوی صحبت‌‌های الیاس یالچینتاش را  برای نخستین بار از رسانه «نوا» تماشا کنید:

 

۸ دیدگاه

سعید

iyi bir haber
خبر خوبیه
در تهران منتظرشونیم.
Tehranda izliyurik

صبا

وااآاااااای شوکه شدم کاش بیااااااااد

نیما

به همه توصیه می کنم کنسرت ایشون رو از دست ندین من که از همون اول طرفدارش بودم صدا مهشری داره …

Mohamad

لطفا خبر بديد كي مياد از دستمون نره

لاله

وای مررسی من که عاشقشونم خداکنه بشه بیاد

لاله

من که عاشقشم خداکنه بشه بیاد

مصطفی

harika

Ali

خیلی عالی میشه . امیدوارم بیاد .