شکایت رسمی خانواده آتنا اصلانی از امیر تتلو!

حاشیه‌های امیرحسین مقصودلو ادامه دارد؛

شکایت رسمی خانواده آتنا اصلانی از امیر تتلو!

رسانه نوا – خانواده آتنا اصلانی از هنرمندان خواستند تا آن‌ها را در شکایت علیه امیر تتلو حمایت کنند.

به گزارش رسانه نوا، خانواده آتنا اصلانی امروز از امیرحسین مقصودلو (تتلو) به دلیل آنچه به گفته آن‌ها، توهین‌هایی که این چند وقت اخیر به خانواده‌اش و دخترش کرده شکایت کرد‌ند.

امیر تتلو پس از قتل آتنا اصلانی اظهار نظر عجیبی کرده است که همین موضوع باعث شد تا خانواده آتنا از او شکایت کند. پدر آتنا اصلانی با انتشار ویدیویی از هنرمندان خواست تا از شکایتشان علیه امیر تتلو حمایت و نامه شکایت را امضا کنند.

گفتنی است، امیرحسین مقصودلو که این‌روزها همواره با ایجاد حاشیه‌هایش خود را روی زبان‌ها انداخته، بار دیگر خبرساز شده و به تازگی با درگیری لفظی‌اش با یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال باردیگر حاشیه تازه‌ای برای خود ساخته است.

۵ دیدگاه

Mehdi

در این که اظهار نظرهای بی جا و بیش از حد خودش میکنه شکی نیست . ولی نکته جالب اینه که تا چند وقت پیش که بازداشت میشد و بی مجوز میخوند همه شده بودن دایه دلسوز تر از مادر و واسش روضه میخوندند ولی الان شده خار چشم “همون افراد”.. پس هدف هنر نیست و ژست هنردوستی دارن بعضیا

    محمدرضا

    حق با شما است هدف هنر نیست، بلکه دفاع از حق و ایستادن در مقابل ناحق است. همانگونه که بازداشت و زندانی کردن یک فرد برای آواز خواندن کاری خبط و بیهوده ای است، اظهار نظری که سبب تالم و ناراحتی یک خانواده داغدار بشود نیز غیر اخلاقی است. دلیل نمی شود که چون این هر دو کار توسط فردی که کار هنری می کند انجام شده، با یکی مخالف و با دیگری موافق باشیم.

mohamad

شعبان بی مخ مجازی

رضا

تتلو برای خودشیرینی و مطرح شدن بخصوص با حمایت افرادی مشخص ، شعبان بی مخ مجازی حال حاضر شده و متاسفانه رسانه ها در بزرگ کردن حاشیه های این شخص مقصرند، یعنی کسی تو این مملکت جلوی اینو نمیتونه بگیره؟تشویش و بر هم زدن نظم جامعه جرم نیست؟چرا جلوی این آدم و حامی های خاص که داره گرفته نمیشه؟برای بازی های سیاسی لازمه همچین فردی رو بیارن وسط و بهش میدون بدن برای بی نظمی؟

همت

نخود هر آش ،بعد از عکس یادگاری مفتضحانه با کاندید رئیس جمهوری ،واقعا که این زیرزمینی ها رو دارند