گروه «دال» کنسرت آنلاین و رایگان برگزار می‌کند!

با حضور میلاد درخشانی به عنوان خواننده مهمان

گروه «دال» کنسرت آنلاین و رایگان برگزار می‌کند!

رسانه نوا – کنسرت گروه دال همزمان با اجرا در تالار وحدت به صورت آنلاین و رایگان برای مخاطبان و علاقه‌مندان موسیقی سراسر ایران پخش می‌شود.

کنسرت گروه دال در روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت ماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود؛ گروه «دال» در کنسرت‌ پیش‌روی خود با یک مهمان ویژه روی صحنه خواهد رفت. در این دو شب «میلاد درخشانی» به عنوان خواننده و نوازنده مهمان، این گروه را همراهی می‌کند.

گروه «دال» قرار است در این کنسرت یک سالگی آلبوم «گذر اردیبهشت» را جشن بگیرد و با منتخبی از آثار این مجموعه و تک‌آهنگ‌های خاطره‌انگیز و یک آهنگ جدید اجرای برنامه داشته باشد.

از سال گذشته که کنسرت‌های مستقل گروه دال آغاز شد آنها در هر برنامه میزبان یک هنرمند روی صحنه بودند. در اجرای شهریور ۹۵ آنها «کیان پورتراب» قطعه «آوازم را می‌رقصیدی» را به همراه «امین هدایتی» و اعضای این گروه خواند. در سه شب کنسرت دال که دی‌ماه روی صحنه رفت، «اشکان خطیبی» خواننده مهمان بود و حالا میلاد درخشانی به عنوان خواننده مهمان این گروه را همراهی می‌کند.

یک دیدگاه

ولیان

خسته نباشید
پیشنهادم این است که در این گونه موارد درباره نحوه ی استفاده از امکاناتی که خبرش را می دهید هم اطلاعاتی به مخاطب بدهید مثلا در مورد این خبر خاص خوب بود اطلاعات مربوط به نحوه ی استفاده از کنسرت انلاین هم ذیل خبر ذکر می شد یا حتی اگر کنسرت انلاین سایتی دارد لینک آن در ادامه خبر یا جایی در انتهای آن قرار می گرفت