ترافیک هشت ساعته برای رسیدن به کنسرت علی پارسا

طی بارش کولاک و برف شدید در استان گیلان؛

ترافیک هشت ساعته برای رسیدن به کنسرت علی پارسا

رسانه نوا – علی پارسا در نخستین اجرای رسمی خود پس از آلبوم جزر و مد در شهر لنگرود میزبان مخاطبانش شد.

این کنسرت که در چهارده بهمن ماه سال جاری به دلیل برف و کولاک شدید در استان گیلان لغو و پس از درخواست طرفداران با یک روز تاخیر در تالار لوتوس برگزار شد.

اما در ادامه و پس از موکول شدن زمان کنسرت به پانزده بهمن، کولاک سبب بسته شدن راه های ارتباطی گیلان شد و بالغ بر صدها نفر برای رسیدن به این کنسرت در ترافیک هشت ساعته استان گیلان ماندند.

ارکستر گروه جزر و مد نیز از این قاعده مستثنا نبودند همانند مردم  گیلان پس از عبور از مسیرهای یخ زده و ترافیک هشت ساعته چند دقیقه قبل از اجرا به سالن رسیدند که همین امر سبب تاخیر در روند اجرای این هنرمند شد.

این کنسرت که به دلیل کولاک حواشی بسیاری را به دنبال داشت سر انجام با دوساعت و بیست دقیقه تاخیر در روز اعلام شده کار خود را آغاز کرد.

آغاز این کنسرت با قطعه «دیوونه وار» بود و در ادامه قطعات بیقرار، قلبم، جزرومد، منو برگردون، عشق من ، دیوار، احساس حساس، بذار گریه کنم، کوله عشق و دلتنگم اجرا شد.

در خواست مکرر مردم و خواندن بخشی از قطعاتی نظیر دیوونه وار، جزرومد ، عشق من ، دلتنگم و بذار گریه کنم سبب شد تا پارسا با همراهی گروه جزر و مد این قطعات را مجددا اجرا کند.

این کنسرت به رهبری میلاد رضایی و با نوازندگی پیمان منوچهری، بنیامین اصغری، وحید آذریان، آرمان ابراهیمی، مسعود داهی ، آرمین دروی، حماد گلچهره برگزار شد.

از نکات قابل توجه این اجرا حضور چهره های نظیر نماینده مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر لنگرود، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهردار شهر لنگرود بود.

بدون دیدگاه