«هنارس» با صدای حسین رضا منتشر می‌شود

«هنارس» با صدای حسین رضا منتشر می‌شود

رسانه نوا – حسین رضا از خوانندگان موسیقی اصیل ایرانی اسفند ماه امسال جدیدترین آلبوم موسیقی خود را در ژانر فولکور لکی منتشر می‌کند.

به گزارش رسانه نوا، این آلبوم شامل ۹ قطعه به نام های «هنارس»،  «آمان گلیا»،  «میمنای»،  «هرنگ»،  «آواز گلارا»،  «پلامار»،  «چلسرو»،  «چله بر» و  «سار خس» است و توسط شرکت  «نوای زاگرس لرستان» منتشر خواهد شد.

 آهنگسازی این قطعات نیز بر عهده  «حسین رضا » است. تنظیم قطعات بر عهده «مهدی مرتضایی» است و ترانه سرایی آن را «مرتضی خدایگان» انجام داده است. 

در آلبوم هنارس همایون پشتدار (کمانچه آلتو)، محمد ذوالنوری  (تنبور)، بابک پیمانی( تمبک، دف )، رضادربندی( تمبک، دف، دهل)، بهزاد رواقی ( تار، بم تار)، احسان عبدی پور (سرنا)، علی رضا عقیقی ( عود)، سالار غفار بجویی ( ویولن سل)، اشکان مرادی  (کمانچه آلتو)، مهدی مرتضایی (سنتور) و مهرنوش مهرپویا (ویولا) همکاری داشته اند.

قابل ذکر است که حسین رضا در محضر استادانی چون «محمدرضا شجریان» و  «حمیدرضا نوربخش» تعلیم دیده و با پیشکسوتانی چون «مجید درخشانی» و  «حسین پیرنیا» به فعالیت پرداخته است. وی پیش از این آلبوم های دیگری را نیز منتشر کرده که از جمله آن‌ها  می‌توان «لحظه ناب» و «فانوس شب آغوش» را نام برد.

ضبط آلبوم «هنارس» از دی ماه سال ۹۴ در استودیو پژواک آغاز شده و ادامه و میکس آن دی ماه ۹۶ در استودیو نغمه سازان به پایان رسیده و به زودی منتشر می‌شود.

بدون دیدگاه