«دستات از رو صورتت بردار» منتشر شد

با صدای ماکان

«دستات از رو صورتت بردار» منتشر شد

رسانه نوا – ماکان خواننده جوان کشورمان تک آهنگ جدیدش را در فضایی متفاوت منتشر کرد.

ماکان از جمله خوانندگانی است که در طول مسیر هنری خود  فضاهای مختلفی را تجربه کرده ولی در قطعه جدیدش که دستاتُ از رو صورتت بردار نام دارد، تجربه ای را پشت سر گذاشته که خیلی از خوانندگان نام آشنا و باتجربه سبک پاپ- کلاسیک کمتر به سمت آن می روند چرا که چنین قطعاتی با ریسک عدم جذب مخاطب همراه هستند.

ماکان در این اثر با علیرضا تقى پور به عنوان ترانه سرا کار کرده است که این ترانه، اولین اثر علیرضا تقى پور است که به شکل رسمی منتشر می شود. علی موثقی تنظیم این قطعه را به عهده داشته و ناظر ضبط اثر نیز بوده است. گفتنی است آهنگسازی دستاتُ از رو صورتت بردار توسط ماکان انجام شده.

این خواننده برای تولید جدیدترین آهنگش با نوازنده های سرشناسی همکاری کرده است. على جعفرى پویان، میثم مروستى، کریم قربانى، حسین شریفى، فیروز ویسانلو، هومن غفارى نوازندگانی هستند که در این اثر هنرنمایی کرده اند. ملیکا تهرانی نیز به عنوان خواننده سوپرانو در کنار ماکان حضور داشته است. همچنین حمیدرضا آداب و امید اصغرى صدابرداران دستاتُ از رو صورتت بردار بوده اند که در استودیو پاپ ضبط شده و میکس و مسترینگ توسط حامد مختارى در استودیو ویوا انجام شده است.

بدون دیدگاه