«آینه قدی» با صدای مهدی یراحی منتشر شد

چهارمین آلبوم خواننده ماه عسل

«آینه قدی» با صدای مهدی یراحی منتشر شد

رسانه نوا – چهارمین آلبوم رسمی «مهدی یراحی» روانه بازار موسیقی کشور شد.

آلبوم «آینه قدی» چهارمین آلبوم رسمی مهدی یراحی از صبح امروز به صورت رسمی در سراسر کشور توزیع شده است و مراسم رونمایی و جشن امضای آن نیز، عصر امروز – سه شنبه ۱۹ بهمن – از ساعت ۱۵ در مرکز همایش و گالری دیپلماتیک «اکو» برگزار خواهد شد.

این آلبوم در ده قطعه به نام‌های: آینه قدی، نفس، شال گردن، بی دفاع، تو که می‌رفتی، همین ساعت، بی‌سرزمین، مغلوب، سرما نزدیکه و نگو نگفتی، منتشر شده است که ترانه‌های آنرا روزبه بمانی، امیرعلی بهادری، آرش مهرابی، رضا شاهین و امیرحسین مساح سروده‌اند.

مهدی یراحی، امیر علی بهادری، احسان نی‌زن، وحید پویان و اسحاق اسدبیگی ملودی‌های «آینه قدی» را ساخته‌اند و در بخش تنظیم و میکس و مسترینگ این آلبوم نیز نام‌هایی چون هومن نامداری، کوشان حداد، پیمان میرزایی، سعید زمانی، اسحاق اسدبیگی و… به چشم می‌خورند.

مجید عبدی تهیه کننده چهارمین آلبوم رسمی «مهدی یراحی» است و این آلبوم تحت امتیاز شرکت «رویال هنر پارس» روانه بازار موسیقی کشور شده است و «پخش دنیای هنر» نیز وظیفه توزیع آنرا در بازار موسیقی کشور بر عهده دارد.

آلبوم «آینه قدی» در مدت زمان کوتاهی که برای پیش فروش اینترنتی روی سایت‌های فروش آنلاین قرار گرفته بود، رتبه نخست پیش فروش اینترنتی را از آن خود کرد و یراحی در گفتگویی کوتاه از این اتفاق که به گفته خودش نشان‌دهنده احترام مخاطبانش به حقوق مادی و معنوی صاحبان آثار هنری و قانون کپی‌رایت است، ابراز خرسندی و از آنها قدردانی کرد.

مهدی یراحی تاکنون چهار آلبوم به نام‌های «منو رها کن» (۱۳۹۰)، «امپراطور» (۱۳۹۲)، «مثل مجسمه» (۱۳۹۴) و «آینه قدی» (۱۳۹۴) را در بازار موسیقی کشور منتشر کرده است.

بدون دیدگاه