آغاز همکاری‌های رضا صادقی با بهنام ابطحی

تغییرات تازه در گروه مشکی‌پوشان

آغاز همکاری‌های رضا صادقی با بهنام ابطحی

رسانه نوا – «رضا صادقی» با نوشتن متنی در صفحه‌ی اینستاگرام خود از قطعه همکاری با «پویا نیکپور» و تغییرات در گروه نوازنده‌هایش خبر داد.

در همین راستا باتوجه به اتمام قرارداد پویا نیکپور که به عنوان رهبر ارکستر با رضا صادقی همکاری می‌کرد، این دو هنرمند به فعالیت‌هایشان پایان و از این پس «سید بهنام ابطحی» به عنوان رهبر جدید گروه مشکی‌پوشان کار خواهد کرد.

متن رضا صادقی به شرح زیر است:

با سلام خدمت عزیزان جان و قبولى عبادتهـا .. در تاریخ ١١/٣/٩۵ با اعلام شخصى و البته با احترام .. بند مشکى پوشان به رهبرى دوست خوبم اقاى نیکپور اتمام کار و پایان قرارداد داشت .. که لازم میدونم از زحمات تک تک عزیزانى مثل ” ارش مقدم ‘ عمید بنکدار ‘ امیر شهـابى ‘ و پویا نیکپور و سعید صارمى . مرتضى کریمى . فاضل پیش و بقیه اعضا کمال تشکر رو داشته باشم … که این عدم همکارى صرفا براى تغیر اتفاقات صحنه ایى هست و نه مسائل حاشیه ایى …. ” فایل صوتى تشکر و قدردانى و اعلام پایان همکارى هم در تاریخ ذکر شده دلیل بر بى حاشیه بودن این ماجراست که اگه لازم باشه در کانال تلگرامم میزارم “

به هـر حال شروع همکارى مجدد من با هنرمند خوب و خوش ذوق جناب سید بهـنام ابطحى رو اعلام میکنم و امیدوارم باز هم سعادت هم صدایى رو روى صحنه با شما جانان و به رهـبرى سید بهنام ابطحى داشته باشم …

پ ن ؛ نه من با اقاى نیکپور عزیز و نه ایشون با من  هـیچ مشکل خاصى نداریم و بنده از دیروز و هنوز و همیشه به دوستى و همراهیشون افتخار میکنم.

هـمه این توضیح ها براى اینه که حاشیه بى دلیلى ایجاد نشه و مهم نیست چه حرفایی کجا نوشته میشه ، مهم نگاه خودم بود که عرض کردم ..

منتظر کنسرتهاى متفاوت و اتفاقات ویژه باشید : البته لطفا

بدون دیدگاه