نخستین اجرای مستقل مونهد در رشت روی صحنه می‌رود

با اجرای آلبوم افق رویداد

نخستین اجرای مستقل مونهد در رشت روی صحنه می‌رود

رسانه نوا – گروه مونهد «Moonhead» سر انجام یکم اردیبهشت ماه نخستین کنسرت مستقل خود را در رشت روی صحنه می‌برد و قطعات آلبوم افق رویداد (نخستین آلبوم گروه) را به همراه قطعات جدید اجرا می‌کند.

مسعود دلجو (سرپرست، خواننده و نوازنده گیتار گروه مونهد) در گفتگو با خبرنگار نوا درباره این اجرا گفت: ما از شهریور سال گذشته برای مجوز این اجرا اقدام کردیم و تمریناتمان نیز از همان زمان آغاز شد. در این بین فرصتی شد تا اجرایی را در گالری سایه روی صحنه ببریم و چند قطعه از آلبوم افق رویداد را به همراه کارهای جدیدمان اجرا کنیم.
او ادامه داد: در اجرای پیش رو ما ۱۴ قطعه اجرا خواهیم کرد؛ کل آلبوم افق رویداد به جز ترک دگردیسی به همراه ترک‌های جدید با عنوان‌های ورد افق، در جاده، دیرو امروز فردا، مزار و دیوانه خانه اجرا خواهد شد.
این خواننده درباره فضای کارهای جدید گروه توضیح داد: در کارهای جدید از فضای امبینت فاصله گرفتیم و قطعات ریتمیک‌تر هستند و حضور وکال هم بیشتر شده است اما مفهوم و فضای اشعار همان است و گروه خط فکری سابق را پیش می‌برد.
مسعود دلجو اضافه کرد: در گذشته ما قطعات را بیشتر براساس یک آکورد روی پیانو شکل می‌دادیم اما الان برای ساخت قطعات از ریتم شروع می‌کنیم. من فکر می‌کنم کار ساخت قطعات آلبوم جدید تا پایان امسال به اتمام برسد و سال آینده برای انتشار آن اقدام می‌کنیم.
این نوازنده گیتار همچنین درباره کنسرت‌های دیگر مونهد بیان کرد: ما برای اجرای در تهران اقدام کردیم و امیدواریم بهار امسال در تهران روی صحنه برویم. همچنین گروه برای اجرا در شهرستان‌های دیگر نیز اقدام کرده که امیدواریم این اتفاق عملی شود.
گروه مونهدکه با آلبوم افق رویداد نامزد جایزه باربد در جشنواره فجر هم شده بود؛ جمعه یکم اردیبهشت ساعت نه شب در آمفی تاتر نامجو مجموعه ورزشی یادگار امام در رشت روی صحنه می‌رود. در این اجرا نیما علیزاده ( پیانو، سینت و کیبورد)، رامین وفایی (گیتار الکتریک)، محمد احمدی (درامز)، کامیار دادخواه (بیس)، علیرضا ملک زاده (ترومبون) و مسعود دلجو (وکال و گیتار الکتریک) روی صحنه‌ می‌روند و معین راد(گیتار الکتریک) نیز به عنوان نوازنده میهمان حضور دارد. صدابرداری این اجرا بر عهده شهرام شرباف است.

بدون دیدگاه