ترانه سیروس الوند برای فرمان فتحعلیان

ترانه سیروس الوند برای فرمان فتحعلیان

رسانه نوا – جدیدترین اثر رسمی فرمان فتحعلیان شش سال پس از آخرین آلبوم رسمی او و با ترانه‌سراییِ سیروس الوند به زودی منتشر می‌شود.

فرمان فتحعلیان که تاکنون آلبوم‌هایی چون مقیم، راه عشق و مست و خراب را منتشر کرده و آخرین آلبوم این هنرمند «با مردم بیگانه» اردیبهشت سال ۸۹ به بازار موسیقی کشور آمد، جدیدترین آثار خود را در قالب آلبومی تحت عنوان «دیده بیدار» اواخر هفته آینده روانه بازار موسیقی کشور می‌کند.

انتشار آخرین ساخته‌های مرحوم «شاهرخ پورمیامین» که به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده در آلبوم جدید فرمان فتحعلیان همکاری کرده، از جمله اتفاقات حائز اهمیت این آلبوم است. حضور سیروس الوند کارگردان سرشناس سینمای ایران به عنوان ترانه سرا در این آلبوم، دیگر اتفاق مهم آلبوم «دیده بیدار» است.

فرمان فتحعلیان پیش از این درباره آلبوم «دیده بیدار» گفته بود: فضای کلی آلبوم جدیدم که در همان حال و هوای سبک کارهای من است و فقط سعی کرده‌ایم که موسیقی به روز را در این اثر در اولویت قرار دهیم که در کنار بخش‌های محتوایی، مجموعه‌ای کامل و قوی را در اختیار دوستداران موسیقی قرار دهیم. آهنگسازی و تنظیم این اثر را خودم بر عهده داشته‌ام. مقدس فانی هم همچون آلبوم قبلی در این اثر حضور دارند. شاهرخ پورمیامین هم در این آلبوم یک قطعه را آهنگسازی و تنظیم کرده است.

بدون دیدگاه