امیر تتلو: سرطان و همه بیماری‌های لاعلاج را درمان می‌کنم!

جنجال‌سازی دوباره خواننده زیرزمینی

امیر تتلو: سرطان و همه بیماری‌های لاعلاج را درمان می‌کنم!

رسانه نوا – امیر تتلو مدعی شد می‌تواند سرطان و بسیاری از بیماری‌های لاعلاج دیگر را درمان کند.


امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو که این روزها بیش از پیش با حواشی خود ساخته‌اش روی زبان می‌افتد، این بار با ادعایی عجیب جنجال ساز شد.

وی که با حدود ۴ میلیون فالوئر ( دنبال کننده) یکی از پرطرفدارترین افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام است در پستی مدعی شده است که به راحتی می‌تواند سرطان را درمان و بیماران قطع نخاع و ام اس را نجات دهد. البته تتلو قرار است در آینده روش‌های درمان را منتشر کند و باید منتظر ماند و دید وی از پزشکی چقدر سر رشته دارد.

گفتنی است، امیر تتلو ذر اینستاگرام خود نوشت: می‌توانم کسی که قطع نخاع شده را نجات دهم، سرطان را هم می‌توانم درمان کنم. ام اس و همه بیماری‌هایی که فکر می‌کنید راه درمانی ندارد هم قابل حل است. فقط نیاز به کمی تمرین و باور دارد. یک روز که وقت داشتم در چنل تلگرام می‌گویم چطور می‌توان یک قطع نخاعی را نجات داد!

۶ دیدگاه

شهروز

شاید شما مشکل داشته باشی.تتلو مشکل داره

صادق

یه ییماری روانی هست به اسم مانیا. همون سرخوشی بیش از حده. فرد احساس انرژی میکنه. کم‌خپاب میشه. پرحرفی میکنه. برای خودش قدرتای خارق‌العاده متصور میشه‌، ولخرج میشه و … .
گویا ایشون هم به این بیماری مبتلا هستن!

م ص

خودش که کلا تعطیله، راجع به اون چهارمیلیون طرفداراش چی باید گفت؟؟؟

مهدی

سلام باید ایشان را به چند روان پزشک سپرد تا خوب راهنماییش کنند تا صحبتهای نابخردانه نکند این مسایل گاهی اوقات برای افرادی بیمار هستند بسیار حساس است و امکان حوادث تلخی خواهد شد و کمترینش توهین افسردگی و تمسخر افراد بیمار میباشد . با ایشان باید برخورد جدی شود
چند وقت قبل هم به علیرضا منصوریان مربی تیم استقلال بی احترامی کرد و حتی تهدید کرد طرفدارانش به او حمله کنند !!

علی

خداوند به شما وقت و عقل کافی ارزان نماید

ميرعلي پيشنماززاده

تو اگر طبیب بودی سر خود دوا بکردی..!!!