مراسم رونمایی آلبوم دنگ دیر برگزار شد

با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان

مراسم رونمایی آلبوم دنگ دیر برگزار شد

رسانه نوا – مراسم رونمایی البوم دنگ دیر کاری از امین عباسیان و همایون پشت دار با صدای مرحوم رضا سقایی در فرهنگ‌سرای شفق برگزار شد.

این مراسم با حضور حمید رضا حنان مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان لرستان، اسماعیل دوستی عضو شورای شهر تهران، استاد فرج علیپور و استاد ایرج رحمانپور، ولی الله یعقوبی از مدیران شهرداری تهران و جمعی از لرستانی‌های مقیم مرکز و هنرمندان دیگر در فرهنگسرای شفق برگزار شد. آلبوم دنگ دیر، آخرین اثر و در واقع ناشنیده ترین ترانه‌های رضا سقایی خواننده بی‌بدیل لرستان است که توسط امین عباسیان گردآوری، تدوین و تنظیم گردیده است.

امین عباسیان تنظیم کننده این آلبوم دراین ارتباط گفت: تنوع و رنگارنگی اجراها آن چنان بود که پس از زمان زیادی که صرف گوش کردن به آوازها کردم به سختی توانستم این ۷ آهنگ را انتخاب کنم و بدون وقفه کار تدوین و تنظیم آن را شروع کردم. از آن‌جا که این کارها هیچ گونه ریتمی نداشتند و کاملا با مترونوم آزاد اجرا شده بودند به همت صدا بردار خوب و نازنین بهنام شهرکی آهنگ‌ها را با مترونوم معین و دقیق  سینک نموده و سپس  ضبط سازها و قطعات را شروع کردیم . صد البته کمک و همفکری کمانچه نواز خوش ذوق، همایون پشتدار در تنظیم این کارها قابل ستایش است.

بدون دیدگاه