کنسرت عرفانی داود آزاد  برگزار می‌شود

کنسرت عرفانی داود آزاد برگزار می‌شود

رسانه نوا – کنسرت عرفانی داود آزاد با اجرای گلچینی از بهترین آثار این هنرمند پس از ۱۰ سال در تهران برگزار خواهد شد.

این کنسرت ۲۶ شهریورماه و در ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت اجرا خواهد شد و یک کوارتت زهی ایرانی با عنوان «مانا» نیز در اجرای قطعات، داود آزاد را همراهی خواهند کرد.

رابعه زند (قانون)، جاوید ابراهیم‌پور (نی)، جعفر قاضی‌عسگر (کوبه‌ای)،‌ سیاوش ولی‌پور (قیچک)، بیتا قاسمی (قیچک‌باس)، محسن عبادتی و علیرضا مقراضی (کمانچه) و امیر محمد نیک‌منش (کوبه‌ای) در این کنسرت با آواز داود آزاد همراه خواهند شد. 

این رویداد توسط شرکت فرهنگی‌هنری «ققنوس» و به تهیه‌کنندگی محمدحسین توتونچیان برگزار خواهد شد , داود آزاد علاوه بر آواز، تار، تنبور و عود نیز خواهد نواخت.

«بی‌نشان»، «هو‌الاول»، «عشق است»، «عاشقی»، «صنما»، «اثری نیست مرا»، «آن دلبر من»، «می الست»، «شیدا»، «مشق نام لیلی» و چند قطعه‌ی آذری برای مخاطبان این کنسرت اجرا خواهد شد.

داود آزاد فراگیری ساز تار را از ۲۰ سالگی به‌طور خود‌آموز آغاز کرد. او از همان ابتدا، برای جست‌وجو و تحقیق در آثار گذشتگان موسیقی تلاش کرد. آزاد جزو معدود هنرمندانی است که آثار تحقیقی خود را بر پنجه و مضراب ساز پیاده کرده است. این هنرمند موسیقی در نواختن سازهای تار، سه‌تار، عود و رباب، تنبور، دف و کمانچه تخصص دارد و تا به حال بیش از ۳۵۰ کنسرت در ایران، هند، اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، استرالیا، ژاپن، آمریکا و … برگزار کرده است.

بدون دیدگاه