محمدرضا شجریان: سلام من را به همه برسانید

تازه ترین وضعیت استاد شجریان از زبان همایون

محمدرضا شجریان: سلام من را به همه برسانید

رسانه نوا – همایون شجریان با انتشار یک عکس مشترک به همراه پدر و دختر خردسال خود، خبرهای خوشی پیرامون حال ایشان ارائه کرد.

به گزارش نوا در متن این پیام آمده است:

دوستان عزیز و گرامی با سلام و آرزوی شادی و سلامتی برای شما مهربانان همیشگی و با سپاس بیکران از این که حال پدر را جویا هستید و برایشان آرزوی سلامتی می کنید، هربار که از کنسرت های شهرستان باز میگردم برای خوشحال کردن ایشان از لطف و احوال پرسی شما می گویم، و همیشه با لبخند و سپاسگزاری از لطف تان، می گویند که سلام من را به همه برسان. عزیزان رسیدگی ها و مراقبت های ویژه پزشکی از پدر به شدت ادامه داشته و باعث شده که حال ایشان بهتر شود و ما هم امیدوارتر.

از پانزده سال پیش تا به امروز پزشکان عزیز زیادی مسئولیت درمان های پدر را برعهده داشته اند که دست تک تک شان را می‌بوسم و خود را مدیون شان می‌دانم.

از آوا جان مشکاتیان عزیز و همیشه مهربانم بسیار بسیار سپاسگزاریم که چند ماه است با وجود مشغله‌های زیادی که دارد، تا بازگشت همسر پدر از سفر با عشق و صبوری شبانه روز و تمام وقت به همراه پرستارهای ویژه از ایشان مراقبت و کارهای‌شان را مدیریت می کند.

سپاس دیگرمان از وزیر بهداشت جناب دکتر هاشمی ست که از روز اول دوستانه و بی توقع اجازه ندادند که در منزل برای مراقبت‌ها و رسیدگی های پزشکی از پدر دچار مشکل شویم. دعاهای شما عزیزان و لطف تان بزرگ ترین دلگرمی هاست، برای تان بهترین آرزوها را دارم، هر کجا که هستید شاد و برقرار باشید.

عکس: سلفی یاسمین با به قول خودش باباجی و بابا

بدون دیدگاه