وقتی پسرها با پدرشان همراه می شوند

پسر کو ندارد نشان از پدر...

وقتی پسرها با پدرشان همراه می شوند

رسانه نوا – روز گذشته همایون شجریان در پروفایل فیس‌بوک خود متنی را در تمجید از پدر بزرگوارشان «محمدرضا شجریان» منتشر کرد. امروز نیز «رایان شجریان» فرزند دیگر ایشان به نشانه همدردی موهای خود را تراشید.

طی روزهای گذشته با انتشار ویدئوی تبریک نوروزی استاد «محمدرضا شجریان» شایعات پیرامون بیماری او به واقعیت تبدیل شد. به دنبال آن، مردم در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان با انتشار تصاویر «محمدرضا شجریان» برای بهبودی حال استاد و حمایت از ایشان کمپین‌هایی را ایجاد کردند.

همایون شجریان ضمن انتشار عکسی از پدر، در صفحه رسمی فیس‎‌بوک چنین نوشته است:

«امن‌ترین و گرم‌ترین جای دنیا، همون جایی که دیگه نیاز به هیچ چیز و هیچ کس نداری. جایی که از هیچ چیز نمی‌ترسی و بهت آرامش میده و عزیزت می‌داره. جایی که آخر هر تلاشی باید آرزو کنی اونجا باشی و وقتی اونجا بودی دیگه همه تلاشت رو برای اون می‌کنی. جایی که قانونش فراتر و پرقدرت‌تر از هر قانونیه. جایی که کسی نمی‌تونه بهش حکمرانی کنه و براش تصمیم بگیره. جایی که اونجا جاودانه میشی، هر لحظه متولد میشی و هرگز نمی‌میری. همون جایی که هم دنیاست و هم آخرت. جایی که با هیچ چیزی نمیخوای عوضش کنی، چون واقعاً امن‌ترین جای دنیاست چون با هیچ سیل و طوفان و زلزله‌ای خراب نمیشه… فقط قلب مردمه، قلب مردم، مردم و مردم. خوشا به حال اون کسانی که لایق قلب مردمن و به اونجا تعلق دارن.»

بدون دیدگاه