آلبوم گیتاریست Animal Collective ماه مارس منتشر می شود

انتظار طرفداران به پایان می رسد

آلبوم گیتاریست Animal Collective ماه مارس منتشر می شود

رسانه نوا – گیتاریست گروه دیکین با نام مستعار جاش دیب شنبه ضبط آلبوم جدید گروه را تمام کرد، بنابراین حالا او می تواند اولین آلبوم انفرادی خود را به اتمام رسانده و آن را دسترس عموم قرار دهد.

گرچه او ابتدا وعده داده بود این آلبوم را در ماه فوریه منتشر می کند، با انتشار یک پیام جدید به طرفداران خود گفت که انتشار این آلبوم به اواسط ماه مارس منتقل شده است.

علت اصلی این تاخیر تغییر از سی دی به نوار کاست است.  دیکن احساس نمی کند سی دی دیگر آن شی هیجان انگیز گذشته باشد. او همچنین قول داد پس از یک دوره که آلبوم فقط در فروشگاه ها منتشر شد، به صورت دیجیتالی در آیتونز هم در دسترس قرار گیرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد «تمام تلاش خود را برای ضبط این آلبوم انجام داده و بصورت شبانه روزی برروی آن کار کردم تا هرچه سریع تر به دست شما طرفداران برسد. اکنون که این کار روزهای پایانی خود را طی می کند، بسیار هیجان زده هستم و از این پس در هر زمان ممکنی به تولید موسیقی می پردازم. چنین اقدامی پرمعنی ترین اتفاق در زندگی من بوده است»

همزمان با این به روز رسانی،  او همچنین یک عکس جدید در اینستاگرم با عنوان «حافظه صحبت می کند» به اشتراک گذاشته است که اشاره به عنوان و جلد آلبوم او دارد.

بدون دیدگاه