پدر بیانسه نقطه ضعف دخترش را لوداد

کمک هزینه ستاره پاپ به علاقمندان مطالعات فرهنگی

پدر بیانسه نقطه ضعف دخترش را لوداد

رسانه نوا – پدر بیانسه که پیش از این مدیربرنامه‌ی او هم بوده در سخنرانی‌اش در دانشگاه هوارد نقطه ضعف این ابرستاره‌ی موسیقی پاپ را لو داد.

متیو نولز Matthew Knowles، که در گذشته مدیر برنامه‌ی بیانسه و گروه قدیمی او به نام Destiny’s Child بوده در دانشگاه هوارد درباره‌ی مدیریت کردن هنرمندان سخنرانی کرد و به اهمیت شناخت نقاط قوت و ضعف هنرمند برای یک مدیربرنامه اشاره کرد. او گفت: «همه فکر می‌کنند ستاره‌ها عالی‌ترینند و همین فکر را هم باید بکنند اما ما به عنوان شرکت‌های اجرایی که با آن‌ها کار می‌کنیم باید محدودیت‌های هر هنرمندی را بشناسیم. مثلا من می‌توانم محدودیت هر کدام از هنرمندانی که با آن‌ها کار می‌کنم را برای شما بگویم»

او در مورد بیانسه و خواهرش سولانج گفت: «مثلا من هیچ‌وقت بیانسه را در شرایطی که قرار باشد برای جمعیت سخنرانی کند قرار نمی‌دهم او از پس این کار بر نمی‌آید. اما سولانج در این کار عالی است. من نقاط ضعف همه‌ی هنرمندانم را می‌شناسم و البته همه‌ی آن‌ها نقاط ضعفی دارند»

بیانسه ستاره‌ی بزرگ موسیقی پاپ در همین روزها به مناسبت جشن یک سالگی آلبوم «لیموناد» برنامه‌ی بورسیه‌ای اعلان کرده است.

این خواننده به چهار دختر جوان که قصد تحصیل در رشته‌های هنرخلاقه، موسیقی، ادبیات یا مطالعات افریقایی-امریکایی را داشته باشند بورسیه‌ی تحصیلی می‌دهد. آن‌ها همگی از کالج‌های برکلی، هوارد، مدرسه‌ی طراحی پارسونز و اسپلمن انتخاب خواهند شد.

قصد بیانسه از اهدای این هزینه‌ی کمک تحصیلی «تشویق و حمایت زنان جوانی است که از فکر کردن خارج چارچوب‌ها و خلاق بودن نمی‌هراسند». این بورسیه به سال تحصیلی ۲۰۱۷-۲۰۱۸ تعلق می‌گیرد و دانش‌جویان مشتاق می‌توانند در وب‌سایت‌ کالج‌هایشان برای آن ثبت نام کنند.

بدون دیدگاه