گروه Blossoms اعلام کرد قصد برپایی تور در بریتانیا را دارد

گروه Blossoms اعلام کرد قصد برپایی تور در بریتانیا را دارد

رسانه نوا – گروه Blossoms اعلام کرد که قصد برگزاری ۱۱ کنسرت در تور پاییز خود در بریتانیا دارد. این تور در پی انتشار آلبوم گروه با نام خود گروه در تاریخ ۵ آگوست است.

پشتیبانی این تور توسط دکلان مک کنا، که به تازگی تک آهنگ جدید “Bethlehem” را منتشر کرده و همراه گروه Manchester band Cabbage انجام می شود. این گروه هم به تازگی اولین تک آهنگ خود را به نام “Dinner Lady” منتشر کرده است.

این آلبوم توسط ریچ توروی تهیه و با خوانندگی جیمز اسکلی از گروه The Coral همراه بوده است.  تام اوگدن خواننده گروه Blossoms می گوید: «حضور جیمز واقعا برای ما مهم بوده است. او می تواند به یکی از آهنگ های ما گوش کند و به طور غریزی و با اطمینان بگوید که چه بیت هایی جابه جا هستند. او حس شنوایی شگفت انگیزی دارد. من به هر حال از طرفداران The Coral بودم، ولی حالا با تولید این آلبوم یک پیوند کامل اتفاق افتاده است.»

نام آهنگ های آلبوم به شرح زیر است: “Charlemagne”، “At Most A Kiss”، “Blow”، My Favourite Room””، “Cut Me And I’ll Bleed”، “Smashed Pianos”، “Blown Rose”، “Texia”، “Onto Her Bed”، “Honey Street”، “Getaway” و “Deep Grass”

لیست مکان و زمان برگزاری تور:

Birmingham O2 Institute (September 23)

Bristol Bierkeller (24)

Cambridge Junction (26)

Norwich Waterfront (27)

London O2 Forum (29)

Manchester Academy (30)

Glasgow O2 ABC (October 1)

Newcastle Riverside (3)

Sheffield Leadmill (4)

Leeds Beckett University (5)

Nottingham Rock City (7)

بدون دیدگاه