احتمال ادامه تور گروه Guns N’ Roses در سال آینده

احتمال ادامه تور گروه Guns N’ Roses در سال آینده

رسانه نوا – اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که هنوز نتوانستید اجرای گروه Guns N’ Roses را با اسلش و داف مک کاگن تماشا کنید، نگران نباشید، چرا که به نظر می رسد شما فرصت های زیادی برای انجام این کار تا پیش از پایان یافت تور فعلی گروه دارید.

مدیر برنامه های گروه دال اسکرست طی صحبت هایی با Atlanta’s WXIA گفت که قبل از توقف گروه در Georgia Dome، و از دید او تعهداتش نسبت به طرفداران در این تور به پایان رسیده است ولی پایانی برای آن می تواند وجود نداشته باشد. او گفت: «به اعضای گروه گفتم هیچ تاریخ پایانی وجود ندارد. می توانم ببینم که تعدادی از کنسرت ها حتی تا سال بعد هم ادامه دارد.»

با توجه به گفته های اسکرست، رابطه اعضای باند با هم بسیار صمیمی شده است. او در این خصوص گفت: «همه با هم در حال کار هستند تا به یک هدف مشترک برسند و موتور این ماشین را روشن نگه دارند.» او اصرار دارد که حتی اگر این گروه امکانات رفاهی لازم در جاده را هم نداشته باشد و مثلا با یک ون کهنه سفر کند و یا حتی در سالن های اجرا استراحت نماید، آن ها باز هم همان اندازه به هم نزدیک هستند که باید باشند.

او افزود: «همه مسن تر شده اند. آن ها خانواده های خود را هم با خود همراه کردند و قبل از هر اجرا با هم ملاقات می کنند. این نکات واقعا مهم است و تاثیرات مثبتی دارد.»

در طول این مصاحبه، اسکرست همچنین در مورد خواننده گروه اکسل رز صحبت کرد. او با تاکید فراوان گفت که رز چند روز قبل از همه در مکان مورد نظر حاضر می شود. او به بلوغ کامل رسیده است و این رفتاری است که او باید داشته باشد.» 

صحبت های اسکرست اخیرا توسط لنی راویتز به گونه ای دیگر تایید شد. او در گفت و گویی به ست مایر گفت: «من از آغاز این تور با آن ها بودم. در اوج هرج و مرج و دیوانگی هواداران هم حضور داشتم. واقعا جالب بود که آن ها دوباره پیش هم بازگشته بودند. همه واقعا خوشحال بودند و همیشه به موقع حاضر می شدند. آن ها حتی بیشتر از آن چه لازم بود با هم تمرین می کردند و وقت می گذراندند.»

بدون دیدگاه