مرلین منسون و انتشار یک قطعه پس از مناقشه با جاستین بیبر!

با عنوان Kill 4me؛

مرلین منسون و انتشار یک قطعه پس از مناقشه با جاستین بیبر!

رسانه نوا – مرلین منسون پس از حواشی مناقشه با ستاره جوان موسیقی پاپ تک‌آهنگ جدیدی، به‌نام KILL4ME منتشر کرد. آلبوم جدید منسون که Heaven Upside Down نام دارد قرار است ۶ اکتبر منتشر شود. این آلبوم دهمین آلبوم استودیویی منسون است.

منسون که قطعهWe Know Where You … Live را اخیرا با موزیک ویدئوی آن منتشر کرد حالا قطعه‌ای را به مخاطبانش ارائه می‌کند که یک موسیقی پر از گروو است و آشکارا به سبک سینتی پاپ گرایش دارد.

پیش از این در ماه جولای (اوایل تابستان) ۴ تک‌آهنگ از آلبوم جدید منسون منتشر شد و توسط او به‌صورت زنده در فضای باز در بوداپست اجرا شد.

منسون در هفته گذشته به خاطر مشاجره‌ای که با جاستین بیبر، ستاره ۲۳ ساله پاپ داشت هر روز در صدر اخبار بود. درگیری آنها از آنجا شروع شد که بیبر تی‌شرتی با عکس منسون را پوشیده بود که در پشت آن هم عباراتی درباره منسون نوشته شده بود. منسون بیبر را با عبارات توهین‌آمیزی مورد خطاب قرار داد و همه این داستان توسط رسانه‌ها رصد شد. در نهایت بیبر از این ستاره راک ۴۸ ساله عذرخواهی کرد و منسون هم پیام‌های او را در گفت‌وگویی با هاوارد استرن به مخاطبانش نشان داد.
مرلین منسون با نام واقعی برایان هیو وارنر خواننده، ترانه‌سرا، آهنگساز، هنرپیشه، نقاش و نویسنده امریکایی است که به خاطر ظاهر و موسیقی غیر متعارفش در دنیا شناخته شده است. او تا کنون، با احتساب آلبوم جدیدش، ده آلبوم استودیویی منشتر کرده است.

منسون در حال حاضر مشغول برگزاری اجراهای تورش در اروپا است. این تور تا اواسط ماه دسامبر ادامه خواهد داشت و منسون به کشورهای سوئد، دانمارک، آلمان، جمهوری چک، اتریش، ایتالیا، سوئیس، بلژیک و انگلستان سفر خواهد کرد.

بدون دیدگاه