از جواد ظریف و پلاسکو تا کیهان کلهر و محمدرضا شجریان در کنسرت بمرانی!

کنسرت بمرانی 21 تیر در برج میلاد برگزار شد؛

از جواد ظریف و پلاسکو تا کیهان کلهر و محمدرضا شجریان در کنسرت بمرانی!

رسانه نوا – کنسرت گروه بمرانی با حضور ستاره‌های سرشناس سینما و موسیقی ۲۱ تیر ماه سال ۱۳۹۶ طی دو سانس در برج میلاد تهران برگزار شد.
به گزارش رسانه نوا؛ کنسرت گروه بمرانی با اجرای قطعاتی از آلبوم‌های «مخرج مشترک» و «گذشتن و رفتن پیوسته» طی دو سانس در سالن همایش‌های برج میلاد تهران به همت موسسه آوای هنر به مدیریت محمد جلیل پور و تهیه کنندگی احسان رسول اف برگزار شد.

حواشی و اتفاقات این کنسرت:
بهزاد عمرانی در بخشی از کنسرت با اشاره به اینکه سال‌های پیش این گروه در کافه‌ها اجرا می‌کرده و حال در برج میلاد مخاطبان خود را می‌بیند اظهار خوشحالی کرد.
– چند سال پیش و به درخواست رامین بهنا برای اجرا در مراسم بزرگداشت محمد نوری یک قطعه را برای اجرا آماده کرده بودیم که زمان مراسم به ما گفتند چون مجوز ندارید نمی‌توانید روی استیج بیایید و آن قطعه اجرا نشد و حالا که مجوز داریم می‌خواهیم آن قطعه را اجرا کنیم، بمرانی با بیان این صحبت‌ها به همراه گروه قطعه «کهکشان» را اجرا کرد.
– قطعه «حالات درونی» شاید پر حاشیه‌ترین قطعه گروه بمرانی و البته این کنسرت بود. «حالات درونی» که پیش از این و در زمان انتخابات ریاست جمهوری در حمایت از حسن روحانی منتشر شده بود با استقبال مثال زدنی حاضرین در سالن اجرا شد. در کلیپ این قطعه با استفاده از اِلِمان‌های تاثیرگذار فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاسی فضای متفاوتی ایجاد شد. از لحظه گل خداداد عزیزی به استرالیا و آتش سوزی ساختمان پلاسکو تا تصاویر محمد جواد ظریف، محمدرضا شجریان، کیهان کلهر، کیمیا علیزاده و … که پخش این تصاویر، شور و هیجان مضاعفی به سالن تزریق کرد.
کنسرت بمرانی با حضور بهزاد عمرانی، مانی مزکی، جهانیار قربانی، آرش عمرانی، سالار اصغری، مهیار طهماسبی و سردار سرمت برگزار شد که مدیریت هنری آن همانند همیشه بر عهده سجاد افشاریان بود.

بدون دیدگاه