کیهان کلهر «پردگیان باغ سکوت» را بار دیگر در تالار وحدت روی صحنه برد

شصتمین کنسرتِ «پردگیان باغ سکوت»

کیهان کلهر «پردگیان باغ سکوت» را بار دیگر در تالار وحدت روی صحنه برد

رسانه نوا – کیهان کلهر، پنجم اردیبهشت ماه شصتمین کنسرت «پردگیان باغ سکوت» را در تالار وحدت برگزار کرد.

«کیهان کلهر» و گروهش سه‌شنبه‌شب کنسرت «پردگیان باغ سکوت» را در تالار وحدت تهران اجرا کردند. این نوازنده و آهنگساز نامدار ایرانی، چون کنسرت‌های گذشته با همراهی «نوید افقه» تنبک‌، «هادی آذرپیرا» تار و «علی بهرامی‌فرد» سنتور، قطعاتی در دستگاه «همایون» و «شور» با آهنگسازی اعضای گروه اجرا کردند تا با اجرای سه کنسرت دیگر، این دوره از کنسرت‌ها به پایان برسد.

کلهر پیش از آغاز کنسرت اعلام کرد که این اجرا پنجاه و نهمین اجرا در قالب تور کنسرت‌های ایران است. اما نوید افقه(نوازنده تنبک گروه) به او یادآور شد که این اجرا شصتمین اجراست.

کیهان کلهر قرار است بعد از کنسرت‌های ایران، به همراه هنرمندان مختلف در کشورها و قاره‌های گوناگون به اجرای قطعات بپردازد. اردال ارزنجان، علیرضا قربانی، گروه بروکلین رایدر، گروه جاده ابریشم، شجاعت حسین خان و… از جمله این افراد و گروه‌ها هستند. او یازدهم می ۲۰۱۷ مصادف با ۲۱۱ اردیبهشت امسال، همراه با گروه موسیقی بروکلین رایدر در سنتا باربارای کالیفرنیا به اجرای برنامه خواهد پرداخت، سپس با علیرضا قربانی خواننده‌ موسیقی سنتی و ملی ایران در امریکا و کانادا تور کنسرت‌های موسیقی برگزار می‌کند.

بدون دیدگاه