امید حاجیلی و تزریق انرژی به جشنواره!

در دومین شب از سی و سومین جشنواره موسیقی فجر رخ داد؛

امید حاجیلی و تزریق انرژی به جشنواره!

رسانه نوا – دومین اجرای بخش جنبی سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، برعهده امید حاجیلی بود.
سالن ایرانیان میزبان کنسرت های پاپ جشنواره موسیقی فجر است و امید حاجیلی خواننده ریتمیک موسیقی پاپ در دومین شب جشنواره به روی صحنه این سالن رفت.

حاجیلی که ارکستر کاملی دارد، در این اجرا هم با تمام نوازندگانش به روی استیج آمد و با قطعه «مجنونم کنی» کنسرتش را آغاز کرد. در ادامه قطعات «ربابه»،«افتاد»، «وقت گل نی»، «پریزاد»،«ای داد»، «پشت باغ مولوی»،«باریکلا»، «ترک دیار»، «رعنا» اجرا کرد.

مریم کی احمدی، سمیرا ملک، علی مرادی و مجید کمالی اعضای گروه کر، حسین شریفی، حسن فراهانی و آرش صمیمی نوازندگان ساز های بادی، مجید برومند نوازنده گیتار بیس، اشکان پور فرخی و نوید کرامین نوازندگان پرکاشن، ناصر گرجی نوازنده نی انبان، آرشام غفوری نوازنده گیتار الکتریک، مجتبی اسدپور نوازنده کیبورد، رامین زواری نوازنده درامز، ارکستر حاجیلی را در این شب تشکیل می دادند.

این کنسرت نیز مانند تمام کنسرت های حاجیلی فضای شادی را داشت و با انرژی که از ارکستر و خواننده به مردم القا می شد، شبی بیاد ماندنی در تاریخ جشنواره شد.

حواشی:

-هنگام حضور نوازنده نی انبان روی استیج، حاجیلی بیان کرد اگر این جا جنوب ایران بود تمام تماشاگران «کل» میکشیدند اما اینجا جنوب نیست و منظورش به سکوت سالن بود.

– بهترین بخش زندگی من ۴ سالی بود که در ارکستر «ناصر عبدالهی» ساز زدم و همیشه در کنسرتم قطعه ای از او هم خواندم.

– اواسط اجرا میکروفون خواننده قطع شد و حاجیلی لحظاتی مجبور شد بدون میکروفون اجرا کند.

– حاجیلی آهنگ خراسانی «ترک دیار» را به پدر و مادرش که در سالن نبودند، تقدیم کرد.

بخش جنبی جشنواره موسیقی فجر که در آن کنسرت های پاپ اجرا می شود، امسال در سالن ایرانیان برگزار می شود و تا ۳۰ دی ماه ادامه دارد.

بدون دیدگاه