تولد ۱۹۰۰۰ نفری سیروان خسروی در تهران!

9 سانس کنسرت خواننده «بی مرز» در پایتخت؛

تولد ۱۹۰۰۰ نفری سیروان خسروی در تهران!

رسانه نوا – کنسرت سیروان خسروی در تهران با استقبال کم نظیر دوستدارانش، مرداد ماه ۱۳۹۶ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

یه گزارش رسانه نوا، فروش بلیت کنسرت‌های سیروان خسروی که معمولا با استقبال چشم‌گیر مخاطبان روبرو می‌شود، این بار نیز تکرار شد و بلیت‌های این کنسرت به سرعت به اتمام رسید و بیش از ۱۹۰۰۰ بلیت این کنسرت در کمتر از دو ساعت به فروش رفت.

کنسرت‌های سیروان خسروی از اول تا پنجم مرداد برگزار می‌شود و شب گذشته نخستین اجرای این کنسرت برگزار شد. او همچنین همانند سال‌های پیش، روز تولد خود یعنی ۴ مرداد میزبان مخاطبانش است که امسال و با استقبال بیش از ۱۹۰۰۰ نفر قطعاً تولدی متفاوت را تجربه خواهد کرد. البته قابل ذکر است سال گذشته زانیار خسروی ۴ مرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی میزبان مخاطبان خود بود که در انتهای کنسرت و زمان اجرای قطعه «دوست دارم زندگی رو»، سیروان خسروی روی استیج آمد تا اولین اجرای مشترک این دو برادر روی یک استیج همزمان با زادروز سیروان شود.

سیروان در این کنسرت گلچینی از قطعات خاطره‌انگیز و همچنین آثار تازه خود همچون «برگرد»، «تعجب نکن»، «سوژه هات تکراریه»، «قاب عکس خالی» و منتخبی از آلبوم‌های خود را اجرا کرد. وی همچنین در بخشی از کنسرت با معرفی مدیر برنامه‌های خود، از احسان حاجیان برای زحماتش طی چندین سال همکاری تشکر کرد.

گفتنی است، کنسرت سیروان خسروی در تهران به همت موسسه فرهنگی هنری آوای فروهر و به تهیه کنندگی محمد حاتم پور برگزار شد.

 

 

بدون دیدگاه