آخرین وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان

آخرین وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان

رسانه نوا – برخلاف شایعات مختلف، وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان روبه به بهبود است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛باز هم شایعاتی از حال بد محمدرضا شجریان در فضای مجازی به گوش رسید که همانند اخبار گذشته جنجال آفرینی کرد اما مهدی وجدانی مدیر روابط عمومی معاون هنری در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛با تکذیب این خبر گفت: حال محمدرضا شجریان روبه به بهبود است.

وی ادامه داد: این اخبار منتشر شده شایعاتی است که هرچند وقت یک بار در فضای مجازی منتشر می‌شود.

همچنین فرامرز امینی مجری برنامه «یاد یاران» در خصوص منتشر شدن شایعه وضعیت بد جسمانی شجریان گفت: در تماسی که با استاد سریر مدیر خانه موسیقی داشتم، ایشان این خبر را تکذیب کردند و اعلام کردند تمام متن، عکس و فیلم‌های منتشر شده به سال‌های گذشته برمی گردد.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به عارضه بیماری که ایشان داشتند این روزها روند بیماری را طی می‌کنند.

امینی در پایان در خصوص منتشر شدن فیلم ها در فضای مجازی عنوان کرد: آن فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده برای سال ۹۰ است و ربطی به وضعیت جسمانی اکنون ایشان ندارد.

گفتنی است محمدرضا شجریان برای درمان خود مدتی را در کشور فرانسه گذراند و نزدیک به دو ماه پیش برای ادامه روند بهبود بیماری خود به تهران آمد و در حال حاضر در منزل دوران فیزیوتراپی را می‌گذراند.

۱۹ دیدگاه

مجید محسنی

الحمدالله همه با هم برای سلامتی استاد دعا کنیم

سعید مسعودی

خداوند شفای عاحل به همه مریضای اسلام.خصوصا فخرفرهنگ وهنرایران استادشجریان عطا فرنایند

amir

سلامتی استاد را از درگاه خداوند می خواهم..خدا سلامتی بده استاد نازنین ما

حمید

درود فراوان بر استاد

وحید

امیدوارم استاد عریز هر چه زودتر سلامتیشونو به دست بیارن

يح

خداوندا هنرمندان را كه از جلوه هاي زيباي تو برخوردارند وبالاخص آنان كه مستقل و مردمي نيز هستند از ايشان رفع بلا بگردان و عمر با عزت برايشان عطا كن

حمید رضا

خدارا شکر

حمید رضا

خدارا شکر که حال استاد خوب است 0از خداوند متعال خواستارم لباس عافیت بر تن تما م خدمت گزاران به مردم ایران بپوشاند 0 آمین

محمد

واقعا متاسفم

رضا

زندگی متنوعی داشت استعداد خدادادی سفر خارج و داخل احترام خوشی ثروت تفریح عالی خب حالا اینقدر آدم مستحق هست برا غصه خوردن که ایشون توش گمه فاتحه

  مهدي

  سلام.آقاي عزيز ايشون آدم عادي نيستن (كه اگر هم بودن انسانيت حكم ميكرد كه براي هم نوع نگران باشي)كه براي كسي مهم نباشن.ايشون فخر موسيقي ايران زمين هستن و طرفداراي زيادي دارن.

  محمد

  متاسفن براي شما و کساني که مثه شما فکر مي کنند

  وحید

  ارتباطی بین این دو موضوع که شما مطرح فرمودین نیست ایشان از نظر هنر و خدمتی که به فرهنگ و هنر این مملکت کردن مورد توجه مردم عام و خاص هستند و سلامتیشون برای طرفدارانشون و هنر دوستان مهم هست برای تمام بیماران خصوصا مستحقین هم آرزوی سلامتی داریم.

1 2