امیرحسین مدرس: قطعات موسیقی متعددی دارم، اما اسپانسری نیست!

امیرحسین مدرس: قطعات موسیقی متعددی دارم، اما اسپانسری نیست!

رسانه نوا – امیرحسین مدرس بازیگر، مجری و خواننده در گفتگو با خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص اینکه چرا در وادی موسیقی کم کار شده است، گفت: آماده کردن و تولید یک آلبوم خیلی سخت است. مشکل اول تامین سرمایه یا به قول دوستان داشتن اسپانسر است. این مشکل اولین و بزرگترین مشکل برای تولید یک آلبوم است وگرنه در حال حاضر من آهنگ‌هایی دارم که آماده ضبط شدن در یک استودیو هستند. ناگفته نماند که اگر بعد مالی ماجرا حل شود، ان‌شاءالله آهنگ ها را ضبط و در قالب یک آلبوم ارائه می‌کنیم. 

وی در مورد آخرین فعالیت هنری‌اش در زمینه موسیقی گفت: آخرین فعالیتم در زمینه موسیقی، میلاد امام رضا (ع) بود که یک کار «آکاپلا» را به همراه حجت اشرف زاده آماده کردیم و دو صدایی به همراه گروه کر در مشهد مقدس، در روز اختتامیه جشنواره رضوی اجرا کردیم. 

مدرس افزود: من و حجت اشرف‌زاده در این «آکاپلا» بخش‌هایی را روایت می‌کردیم و بخش هایی را به صورت تکخوانی می‌خواندیم. گفتنی است که این قطعه موسیقایی قصه‌ای بود که از یک جا شروع می شد و به صورت داستان گونه جلو می رفت. 

این خواننده و بازیگر در خصوص فعالیت موسیقایی‌اش در تلویزیون گفت: آخرین تیتراژ تلویزیونی که خواندم، سریال «باغ سرهنگ» به کارگردانی فلورا سام بود. 

مدرس در خصوص شناسنامه هنری‌اش بیان کرد: من سالها پیش دوره‌های ردیف آوازی گذرانده‌ام، مرحله مقدماتی و ابتدایی‌ام را نزد استاد محمد ابراهیم ذوالقدر گذراندم. دوره تکمیلی و عالی را خدمت استاد رضوی سروستانی سپری کردم. در زمانی که کسالت استاد تا به این حد شدید نشده بود، من این سعادت را داشتم که نزد این استاد در زمینه آواز تحصیل کنم.  

وی در مورد شروع فعالیتش در زمینه موسیقی عنوان کرد: من کارم را در تلویزیون با تیتراژ سریال «عشق گمشده» شروع کردم. البته قبل از آن یک گروه موسیقی کوچک داشتیم اما خیلی رسمی نبود و من در آن گروه جسته و گریخته فعالیت داشتم. پس از خواندن تیتراژ، همه متوجه شدند که من خواننده هم هستم! 

این هنرمند در پایان گفت: کارم با تیتراژها ادامه پیدا کرد تا به تولید آلبوم رسیدیم. آلبوم «ماه می» که ویژه احیای موسیقی مذهبی ما بود، در سال ۱۳۸۵ در تهران منتشر شد. در این آلبوم من نوحه های قدیمی را به همراه موسیقی بازخوانی کرده بودم. بعد از آن آلبوم گروه «هفت» به همراه دوستان عزیزم شهاب حسینی و امین زندگانی تولید شد و این آلبوم تجربه جدیدی در قالب های دیگر موسیقی بود.

بدون دیدگاه