گفت‌وگو با خواننده بندرعباسی «خندوانه»

گفت‌وگو با خواننده بندرعباسی «خندوانه»

رسانه نوا – محسن آزادبخش از خوانندگان جوان بندرعباسی‌ است که با تکیه بر موسیقی بومی شهرش و نیم نگاهی به موسیقی روز، آثار خود را ساخته و ارائه می‌کند. ترانه «خندوانه» یکی از آثار آزادبخش است که چندی پیش در برنامه‌ «خندوانه» به کارگردانی رامبد جوان از شبکه نسیم پخش شد.

محسن آزادبخش درباره این ترانه و نحوه ساخت آن به خبرنگار ایسنا اظهار کرد: با توجه به علاقه شخصی‌ام به «خندوانه» و پیشنهادی که از طرف عوامل این برنامه مطرح شد، تصمیم گرفتم این پروژه را انجام بدهم.

وی افزود: مرحله نخست ترانه بود که دوست خوبم مجید ذاکری با توجه به حال و هوای خندوانه زحمت نوشتنش را کشید، سپس کار آهنگسازی را خودم انجام دادم و در نهایت آقای بهروز حبیب‌زاده اثر را تنظیم کرد.

این خواننده ضمن خرسندی از انجام این همکاری، «خندوانه» را برنامه مردمی و موفق برشمرد و بیان کرد: یکی از دلایل موفقیت این برنامه، اهمیت به موسیقی است.

وی با بیان اینکه فضای اثر شاد بوده و پیام آن شادی و دوری از روزمره‌گی است، گفت: موسیقی که در این برنامه شنیده می‌شود از جای جای ایران بزرگ است و به گونه‌ای انتخاب می شود که بر دل هر ایرانی خوش بنشیند.

بدون دیدگاه