رائفی پور خطاب به تتلو: به حالت غبطه می خورم!

رائفی پور خطاب به تتلو: به حالت غبطه می خورم!

رسانه نوا – علی‌اکبر رائفی‌پور که از سخنرانان اصلی اصولگرایان در ایام انتخابات اخیر علیه حسن روحانی و اصلاح طلبان بود، به تازگی نامه ای به امیر تتلو نوشته است.

رائفی پور در این نامه خطاب به امیر تتلو نوشته است: امیر حسین عزیز؛ به خاطر این روزها به حالت غبطه می خورم، نه فقط از این جهت که مظلوم واقع شده ای! بلکه بیشتر برای این که معیار تشخیص حق از باطل گشته ای. نگران فحش ها و بی‌احترامی هایشان نباش! این روزها باید در تاریخ این مرز و بوم ثبت شود! او سپس خطاب به اصلاح طلبان نوشته است: این دیکتاتورهای لیبرال هرکه برخلافشان فکر کند و حرفی بزند را قلع وقمع می کنند. این ها دم از مردم می زنند اما اساسا مرادشان از مردم، ساکنان اتوبان همت به بالا است!

وی در ادامه توهین های طالبی و تتلو به استاد آواز ایران را تکرار کرده و نوشته است: با استاد استاد گفتن هایشان برای شجریان هم کاری نداشته باش!

در ادامه نامه آمده است: امیر جان بخوان، تو باید بخوانی بخوان برای همه شهرستانی ها و روستایی ها بخوان برای آن جوانی که در حلب ایستاد تا ناموس همین پر سر و صدا ها در جلوی پای داعشی ها نخوابد! اصلا تو باید برای خلیج همیشه مسلح فارس بخوانی، آری تو بخوان چون مطمئن هستم

وی در ادامه به تکرار برخی از مطالب اهانت آمیز کیهان علیه نامزد اصلاح طلبان پرداخته و نوشته است: راستی شنیده ام ابی هم از رقیب کاندیدای تو حمایت کرده است! سرت را بالا بگیر و خدا را شکر کن که به واسطه تو این همه نفاق را آشکار کرد! دلت محکم باشد پهلوان ! تو فقط بخوان، بخوان برای مردم و دلت را بسپار به ضامن آهو!

منبع: ایران آنلاین

 

۹ دیدگاه

علی

بخوان امیر جان بخوان. اگر هم خواندنت نگرفت بغبغو بکن امیر جان. بغبغو

خواب

همین الان به یاد استاد ربنا را دانلود کردم و گوش دادم و دختر کوچکم گفت پدر این خیلی زیباست دوباره روشنش کن.و من با ربنای استاد گریستم.خدایا به حرمت بزرگیت به احترام زهرا تمام روباه صفتان و نون به نرخ روز خورها را به راه راست هدایت کن

خواب

همیشه وقتی صدای استاد شجریان را شنیدم تنم لرزید از دنیا جدا شدم.به خدا ربنای استاد عین لذت ماه رمضان را در ذهنم تداعی میکند.

ali

اینو نگی چی بگی….زنده باد استاد شجریان

علی

ایشان آنقدر در دنیای فلسفه بافی خود غرق شده است. که معیار درستی برای دیدگاه های خود ندارد مثال شخصی همچون تتلو که سابقه اخلاقی درستی ندارد خود بیانگر این موضوع است

    فاطیما

    میزان حال افراد است نه گذشته شون..شما خوبه نعوذ بالله خدا نشدی.اصن نمیدونی توبه چی چیه نه؟؟

علی

بخوان امیر تتلو حداقل برای خلیج فارس و مدافع حرم بخوان

رضا

اتوبان همت به بالا؟؟یعنی ۲۴ میلیون نفر بالای اتوبان همت زندگی میکنن؟؟خدایا شفا نده بزار بخندیم