سالار عقیلی «میهن» را می­‌خواند

سالار عقیلی «میهن» را می­‌خواند

رسانه نوا – گروه مولانا به سرپرستی و آهنگسازی محمدجلیل عندلیبی و خوانندگی سالار عقیلی بعد از سال‌ها در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود.  

کنسرت گروه مولانا به سرپرستی و آهنگسازی محمدجلیل عندلیبی و خوانندگی سالار عقیلی ساعت  ۲۱٫۳۰ روزهای ۸ و ۹ اردیبهشت ماه اجرا می‌شود.

در این کنسرت محمدجلیل عندلیبی (سرپرست، آهنگساز و نوازنده سنتور)، سالار عقیلی (خواننده)، امیرحسین رضا(تار) و جابر اطاعتی(کمانچه)، سانوا عندلیبی(عود)، سالار عندلیبی(تنبک)، فرهاد عندلیبی(دف) و آراس رجبی(نی) حضور دارند.

رپرتوار این برنامه بخش‌هایی از آلبوم میهن که اسفند ماه سال گذشته به آهنگسازی محمدجلیل عندلیبی و  با صدای سالار عقیلی منتشر شده بود به علاوه ساز و آواز و قطعاتی دیگر است. بخش اول این اجرا، بداهه نوازی تار و تبنک در شور و ابوعطا (استاد امیرحسین رضا و سالار عندلیبی) است و بخش دوم شامل پیش درآمد شوشتری (در سفر)، بداهه نوازی درآمد شوشتری و ورود به اصفهان، تصنیف صبوحی زدگان (شعر مستوره کردستانی)، ساز و آواز بیات راجع و ورود به دشتی، تصنیف میهن ای میهن (شعر ابوالقاسم لاهوتی)، ساز و آواز دشتی و فرود به شور، تصنیف وطنم خوشتر (شعر محمدجلیل عندلیبی، برداشتی از مستوره کردستانی)، ساز و آواز شور و ورود به اصفهان و تصنیف در این عشق بمیرید (شعر مولانا) است.

سالار عقیلی چهار شب در تالار وحدت به اجرای برنامه می‌پردازد که دو شب آغازین آن هشتم و نهم اردیبهشت ماه به همکاری با گروه مولانا اختصاص داده شده است. در روزهای ابتدایی فروش تمامی بلیت‌ها به سرعت به پایان رسید به احتمال به علت استقبال مخاطبان، اجرای این کنسرت به زودی تمدید خواهد شد.

بدون دیدگاه