پسر بزرگ حبیب محبیان هم مجوز گرفت

طی همکاری با سمیر زند

پسر بزرگ حبیب محبیان هم مجوز گرفت

رسانه نوا – احمدرضا محبیان پسر بزرگ حبیب محبیان، نخستین قطعه رسمی و دارای مجوز خود را با همراهی سمیر زند منتشر کرد.

احمدرضا محبیان ۱۰ ماه پس از درگذشت پدرش حبیب محبیان که به دلیل ایست قلبی دارفانی را وداع گفت، در همکاری با سمیر زند موفق به اخذ مجوزهای لازم جهت ورود به دنیای رسمی موسیقی شد تا نخستین اثر رسمی او منتشر شود.

این تک آهنگ به نام «دیره» با ترانه‌ای از فرید احمدی و تنظیم علی منصوری تهیه و تولید شده و موسسه فرهنگی هنری «اریکه سمر» نیز صاحب امتیاز این اثر است. این همکاری در حالی شکل گرفته که «سمیر زند» در سال ۹۱ تک آهنگی مشترک با حبیب محبیان را به نام «محکوم» منتشر کرد که موزیک ویدیوی این اثر بازتاب‌ها و حواشی فراوانی را در پی داشت.

آلبوم رسمی «برگزیده» با صدای سمیر زند و حضور افتخاری احمدرضا محبیان مجوزهای لازم برای انتشار را اخذ کرده است.
قطعه «دیره» از آلبوم «برگزیده» به خوانندگی سمیر زند دارای مجوزه شماره ۹۵۵۱۶ دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماره ثبت ۱۷۶۸۸ کتابخانه ملی ایران متعلق به موسسه «اریکه سمر» به شماره ثبت ۳۴۶۸۲ در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

یک دیدگاه

آگو

تو رو خدا دست بردارید از این کارا. هر کی از راه می رسه خواننده می شه. من از مردم و جوانها می خوام که بدونن الکی عاشق هر خوانده ای نشن. چون باور کنید خودتون صداتون از خیلی از این خواننده ها بهتره. وقتتون رو تلف نکنید. خوانندگی به این نیست که یه گیتار و جاز بنوازن و یکی هم بخونه ” آهای ستاره. مثل پنجره باز شو ؟ و از این جور اراجیف