محسن چاوشی: ارشاد مجوز ندهد، آلبوم را بدون مجوز منتشر می‌کنم!

هاتف حسینی

رسانه نوا – محسن چاوشی اعلام کرده در صورت عدم صدور مجوز آلبوم «ابراهیم» تا ۲۰ مرداد، او این آلبوم را بدون مجوز ارشاد منتشر خواهد کرد.

به گزارش رسانه نوا؛ پس از انتشار احتمال خبر ممنوع الکاری محسن چاوشی و تکذیبیه دفتر موسیقی، خبر تقابل محسن چاوشی و دفتر موسیقی بر سر اصلاحیه‌های شواری شعر روی ترانه‌های این آلبوم نیز از سوی چاوشی تکذیب شد و او در پستی اعلام کرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر موسیقی با او همکاری کامل دارند. اما او حالا در کم‌تر از دو هفته گفته‌های خود را نیز نقض کرده و به نوعی وزارت ارشاد را در مقابل طرفدارانش قرار داده است.

محسن چاوشی حال با انتشار متنی در صفحه شخصی خود، اعلام کرده در صورتی که دفتر موسیقی و وزارت ارشاد مجوز آلبوم «ابراهیم» را تا ۲۰ مرداد صادر نکنند، او این آلبوم را بدون مجوز ارشاد منتشر می‌کند. متن کامل محسن چاوشی را در ادامه می‌خوانید:

«با سلام؛
در ابتدای فعالیتم بعد از شش سال تلاش برای دریافت مجوز و فعالیت به صورت رسمی در چهارچوب معیّن همیشه تلاش کرده ام در اصول و قوانین حالا یا موافق یا بعضا مخالف سلایق شخصی ام‌ جهت احترام قدم بردارم اما حالا…
“من از مفصل این نکته مجملی گفتم”
“تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل”
نظر به پیگیری های مکرر تهیه کننده و مدیر اجرایی آلبوم “ابراهیم” تا این لحظه موفق به دریافت مجوزات از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نشدیم.
با توجه به وقفه طولانی مدت و احترام به مخاطبینم و جهت دل گرمی این روزهای سخت به اتفاق تهیه کننده تصمیم به انتشار آلبوم در مرداد ماه گرفتیم.
بدیهی است که تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه مثل ۹ ماه پیش منتظر میمانیم در غیر اینصورت با احترام تقدیم خواهد شد.
شایان ذکر است آلبوم دارای کپی رایت بین المللی است و قوانین حق و حقوق مولفین و مصنفین رعایت خواهد شد.
من غریبم و غریب را کاروانسرا لایق است…»

دیدگاه شما

1 دیدگاه
پاسخ دادن

حیفه این خواننده سرشناس ومحبوب رو اینقدر اذیت میکنن.اگه نمیذارن راحت کار کنی اگه پول داری اینجابمون وبخاطرمردم بخون ولی اگه درآمدی نداری بنظرم بری خارج بهتره.

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت